999 rezultate për

malaj

Arben Malaj flet për Covid-19: Ekonomia shqiptare do rrënohet! Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka folur në një lidhje me “Skype” me Neës24 në lidhje me Covid-19 dhe pasojat në e
Soni Malaj publikon foto nga karantina: Vetëm kpucët na bëjën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ka treguar se kujdeset maksimalisht për të mbajtur trupin e saj në formë. Megjithatë duk
Soni Malaj hap arkivat, si dukej këngëtarja shumë vite më parë (VIDEO) Larg aktiviteteve dhe jetës sociale të famshmit shqiptarë janë mbyllur brenda katër mureve dhe kanë gjetur shumë mënyra
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
Petrit Malaj kundër Ermal Mamaqit: Gjë e tmerrshme! Mjeshtri i Madh i Kinematografisë njëherazi aktor dhe Rektor i Universitetit të Arteve, Petrit Malaj, ka ndarë me shikue
U shkarkua, Arben Malaj padit Kuvendin në Gjykatën Administrative Ish-anëtari i Këshillit Mbikëqyrës në Bankën e Shqipërisë, Arben Malaj, ka paditur sot Kuvendin në Gjykatën Administrati
Liridon Krasniqi merr pasaportën e Malajzisë, pritet të përfaqësojë kombëtaren aziatike Ylli Kosovar, Liridon Krasniqi është pajisur më pashaportën e Malajzisë mëngjesin e sotëm. Futbollisti nga Vitia që ë
Prokuroria dhe KQZ: Agron Malaj mund të vijojë normalisht detyrën si kryebashkiak Prokuroria e Përgjithshme ka verifikuar kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj prej ku ka mbërritur në përfundimin se gjith
Sot e denoncoi PD, si akuzohej dikur për 21 janarin kryebashkiaku i Matit Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë një denoncim për kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj. Sipas PD, Malaj është
Denoncimi: Veliaj i jep pa garë tender 3.4 mln euro kompanisë së Agron Malajt? "Erion Veliaj i ka dhënë një tender prej 3.4 mln eurosh pa garë dhe rregulla kompanisë në pronësi të kryebashkiakut të B
"Po më bëni armik me zor": Malaj publikon kërcënimet e Veliajt ndaj Agon Channel Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka publikuar në rrjetin social Facebook një screenshoot ku sipas tij janë SMS që k
Për herë të parë, Soni Malaj publikon foto me partnerin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj ka disa vite që po shijon romancën e saj me Klevin, një djalë i panjohur për publikun.
Plasi! Pasi Butrint Imeri e quajti "të keqe", reagon ashpër Soni Malaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në emisionin "Shiko kush luan" ishte i ftuar edhe këngëtari Butrint Imeri. Ai u bë pjesë e disa loj
Tropojë/ Ndahet nga jeta simboli i pajtimit të gjaqeve U nda sot tragjikisht nga jeta misionari i pajtimit të gjaqeve në Tropojë Avdi Rexh Malaj. Avdi Rexh Malaj, simbol i
Mesazhet e Veliajt që i kushtuan shqiptarëve 110 milionë euro Ish- ministri i Financave, Arben Malaj bëri me dije për opinionin publik disa detaje dhe deklarata mjaft të forta. Ma
Gjyqtari i Apelit: Më kërcënon banda kriminale e Fatmir Xhafajt Gjyqtari i Apelit të Tiranës, Alaudin Malaj, ndihet i kërcënuar personalisht dhe familjarisht nga ajo që ai e konsideron
"Mos u merr me dasmën time se...": Malaj publikon mesazhet e Veliajt ndaj Bechettit Mbrëmja e djeshme ka pasur deklarata të forta në Opinion, ku personi që ka nxjerrë në dritë shumë detaje të panjohura ka
Malaj zbulon sms-në e Taulant Ballës: Mos kritiko se të heqim nga puna Arben Malaj ka treguar mesazhin në celular që i ka sjellë kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, i cili i
E FUNDIT/ Malaj shkarkohet me 72 vota nga posti në Bankën e Shqipërisë Kuvendi ka miratuar këtë të mërkurë dhe shkarkimin e Arben Malajt nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikqyrës në Bankën
Gafa në Kuvend, Ruçi ngatërron Malajn me Ahmetajn: Do ju nxjerr jashtë! Seanca e gjatë parlamentare e ditës së sotme, e ka lodhur kryeparlamentarin Gramoz Ruçi, i cili ngatërroi Arben Ahmetajn