999 rezultate për

malaj

Si rrallëherë, Soni Malaj ndan foton e ëmbël krah partnerit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj, ka qenë gjithmonë mjaft e rezervuar për jetën e saj private. Soni i përdor kryesish
Dha dorëheqjen një muaj më parë, ish-gjyqtari i Apelit paditet në gjykatë nga gruaja dhe 2 djemtë Rreth një muaj më parë, gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj ka dhënë dorëheqjen. Burime për Fax Neës bëjnë me dije se ai e k
"U gjenda si në kllapi", Nora Malaj tregon betejën me COVID-19 Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj ka treguar se është infektuar nga COVID-19 dhe se tashmë ndoshta ia ka hedhur luftës
Ish-ministri socialist del pro idesë së Ilir Beqjas: Nga e premtja në të hënën pushim! "Kjo na ndihmojë të largojmë pandeminë nga ne, familjet tona , nga fqinjët apo kolegët tanë. Kjo na ndihmon të shpëtojmë
Vranë Azem Hajdarin, Hollywood do sjellë serialin "Haklaj" me të gjithë krimet mafioze (FOTO LAJM) Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqip
Dedikim prekës, Nora Malaj i jep lamtumirën personit të dashur të familjes (FOTO LAJM) Për ish-deputetn e LSI-së, Nora Malaj, kjo është një ditë zie pasi ka humbur vjehrrin, që për të ishte si një baba i dyt
E zbulon Malaj: Cilës parti opozitare i ka ofruar Rama të futet në qeveri Ish-ministri i Financave Arben Malaj ka thënë mbrëmjen e sotme se kreu i PAA Agron Duka ka pasur oferta nga mazhoranca a
Arben Malaj i drejtohet Ahmetajt: Jep dorëheqjen se rrezikon të të vrasin Arben Malaj ka kërkuar sot nga ministri Arben Ahmetaj të japë dorëheqjen, pasi sipas tij, ai rrezikon jetën. Kjo, pas
Gjyqtari i Apelit kallëzon në SPAK komsioneren e KPK-së: Falsifikoi dokumenta Gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj ka paditur pranë Prokurorisë Speciale kundër Korrupsionit (SPAK), komisioneren e Komisio
KQZ konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Librazhdit KQZ ka konfirmuar në detyrë kryetarin e bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Edhe ky vendim u mor me unanimitet. At
Kjo foto i thotë të gjitha: Soni Malaj është kaq shumë e dashuruar (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Soni Malaj, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto me partnerin. Soni rrallë
"Skandal, ky është fundi i turpit", Nora Malaj me tone të forta kundër deklaratës së Veliut Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu për nënën e adoleshentit të dhunuar te Liqeni, ka sjellë reagime të
Soni Malaj heq dorë nga kënga? Së shpejti moderatore e një emisoni televiziv (VIDEO) 2 muajt e fundit në izolim nuk kanë qenë aspak të lehtë për të gjithë. Kështu ka ndodhur edhe me Sonin, e cila i është d
Arben Malaj flet për Covid-19: Ekonomia shqiptare do rrënohet! Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka folur në një lidhje me “Skype” me Neës24 në lidhje me Covid-19 dhe pasojat në e
Soni Malaj publikon foto nga karantina: Vetëm kpucët na bëjën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ka treguar se kujdeset maksimalisht për të mbajtur trupin e saj në formë. Megjithatë duk
Soni Malaj hap arkivat, si dukej këngëtarja shumë vite më parë (VIDEO) Larg aktiviteteve dhe jetës sociale të famshmit shqiptarë janë mbyllur brenda katër mureve dhe kanë gjetur shumë mënyra
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
Petrit Malaj kundër Ermal Mamaqit: Gjë e tmerrshme! Mjeshtri i Madh i Kinematografisë njëherazi aktor dhe Rektor i Universitetit të Arteve, Petrit Malaj, ka ndarë me shikue
U shkarkua, Arben Malaj padit Kuvendin në Gjykatën Administrative Ish-anëtari i Këshillit Mbikëqyrës në Bankën e Shqipërisë, Arben Malaj, ka paditur sot Kuvendin në Gjykatën Administrati
Liridon Krasniqi merr pasaportën e Malajzisë, pritet të përfaqësojë kombëtaren aziatike Ylli Kosovar, Liridon Krasniqi është pajisur më pashaportën e Malajzisë mëngjesin e sotëm. Futbollisti nga Vitia që ë