999 rezultate për

malaj

Dashuria që lindi mbrëmjen e maturës, Petrit Malaj tregon si asnjëherë historinë me Anetën (FOTO LAJM) Aktori dhe pedagogu i njohur, Petrit Malaj, ishte ditën e djeshme pjesë e rubrikës “Gjysma ime”, ku së bashku me bashkës
7 vite më parë, sa ndryshe dukeshin Soni Malaj, Miriami dhe Tuna (FOTO LAJM) Soni Malaj duket se u përfshi nga nostalgjia dhe vendosi të rishpërndante një postim të sajin që daton shtatë vite më pa
Malaj përjashtohet nga sistemi i drejtësisë për 15 vjet Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë të vettingut për gjyqtarin Alaudin Malaj. Kë
Nuk është e panjohur, ku e kemi parë konkurrenten e re të "Përputhen" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, emisionit “Për’puthen” iu bashkua një konkurrente e re. Vajza, e cila tërhoqi menjëherë vëmendjen pë
Zyrtare: Krasniqi lë Malajzinë, i bashkohet futbollit australian Liridon Krasniqi kishte që nga dhjetori pa ekip, por pushimet kanë marrë fund dhe 29-vjeçari ka gjetur ekipin e ri, ku d
Akuzoi KPK-në, shkarkohet nga detyra prokurori i Apelit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Apelit të Vlorës Pelivan Malaj. Sipas KPK-së, s
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Shoqërohet me forcë nga Policia ish-gjyqtari Alaudin Malaj (VIDEO) Ish-gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga policia. Mësohet se ai është shoqëruar me forcë në zonën e Liqenit Artifi
Arben Malaj: Këta të rinj kanë fuqi për të rrëzuar një qeveri Ih-ministri i Financave, Arben Malaj teksa ka analizuar situatën në vend, që nga vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga
"Kemi nisur bashkëjetesën", Soni Malaj rrëfen detaje nga jeta private (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj, ishte e ftuara speciale në rubrikën “Tani mund të këndosh” me Ardit Gjebrean. Gjatë int
Për herë të parë, Soni Malaj tregon pse u divorcua nga Mirko Soni Malaj, ka folur për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, Mirkon. E pyetur nga moderator Ardit Gje
Habit ish-zv/ministrja: S*ksin e kam shijuar në martesë, kam bërë namin Ish-deputetja e LSI rrëfeu detaje intime për jetën personale, që nga momenti kur i erdhi cikli menstrual dhe seksi në sh
Kush janë më të mirë në shtrat, shqiptarët apo të huajt? Përgjigjet Soni Malaj Soni Malaj është përfolur shumë për jetën e saj private, pasi i dha fund martesës me balerinin italian, Mirko, me të cil
Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM) Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spe
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
"Bëmë mama të të ngjaj", vajza e Soni Malaj paska zë mhnitës (VIDEO) Ky duhet të jetë fiks rasti kur dardha bie nën dardhë. Me një video në llogarinë e saj, Soni Malaj na zbuloi zërin e ëmb
Petrit Vasili infektohet me COVID-19 Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili është infektuar me COVID-19. Nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa po merr trajti
"Mu duke si Greta Koçi", Soni Malaj i përgjigjet fanses Soni Malaj u shfaq dje në spektaklin më të ri në Vizion Plus “Këngë Moj”. Së bashku me kolegë të tjerë të saj, Soni kënd
Pranë partnerit dhe miqve VIP, brenda festës së ditëlindjes së Soni Malaj (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja energjike Soni Malaj, festoi ditëlindjen e saj në një organizim të madh pranë njerëzve më t