999 rezultate për

malaj

Soni Malaj publikon lajmin e ndarjes së Ermalit me Amin: "Ajo e kapi me një tjetër..." (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi njihet si miku i ngushtë prej vitesh me këngëtaren Elvana Gjata, ish rivale me Soni Malajn. Por nuk dih
Njihuni me Uta Ibrahimi, gruaja e parë shqiptare që pushtoi majat e Himalajeve (FOTO LAJM) Uta Ibrahimi është nder alpinistet e parë shqiptare që është ngjitur në malin më të lartë në tokë “Everest”. Ibrahimi
Përplasjet me Kryemadhin, habit Nikolla: Shkojmë mirë, me quan “motër” Reforma në arsimin e lartë është një ndër temat më të nxehta për të cilët ka pasur përplasje mes koalicionit PS-LSI.
Vritet në Malajzi anëtari më i kërkuar i ISIS-it Anëtari më i kërkuar i ISIS në Malajzi është vrarë në Siri, tha këtë të hënë shefi i policisë malajzeze, Khalid Abu Baka
Soni Malaj flet për Flori Mumajesin pas 10 vitesh (FOTO & VIDEO) Këngëtarja Soni Malaj dhe kantautori Flori Mumajesi dikur ishin çifti më i përfolur i show bizit shqiptar. Bëhet fja
Rama flet për herë të parë për gardistin e "Grupit të Zjarrit" (FOTO LAJM) Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar Ramën për listat e deputetëve duke i përmendur edhe ish-gardistin e "21 Janarit"
U akuzua për vrasjet e 21 Janarit, PS e kandidon për deputet në Dibër Publikimi i listave nga ana e partive politike pozitare ka nxjerrë në pah, largimet dhe emrat e rinj tek secila parti po
Soni Malaj flet hapur për të fejuarin: S’bëj asgjë pa miratimin e tij (FOTO LAJM) Së shpejti, Soni Malaj do të hedhë në tregun muzikor një këngë të re. Por përveҫ muzikës, këngëtaren e ndjekin
34 vjeçari malajzian dekoron makinën e tij me 5000 makina lodër (VIDEO) Maljazianët janë habitur kur kanë parë autoveturën e biznesmenit të njohur në këtë vend Datuk Seri Mahadi Badrul Zaman.
Pas ndarjes nga Soni Malaj, Mirko lidhet me një bionde (FOTO LAJM) Pas pjesëmarrjes në “Dancing with the stars”, ku u njoh edhe me këngëtaren shqiptare Soni Malaj, Mirko Lucarelli, u bë i
Soni Malaj i futet biznesit pa të dashurin, këngëtarja aksionere e vetme (FOTO LAJM) Sipas ekstraktit në QKR, këngëtarja e njohur Soni Malaj i ka hyrë biznesit. Si shumë personazhe të tjerë të njohur të bo
Zv/ministrja e LSI-së ia merr valles me studentët kinezë (VIDEO) Zëvendësministrja e Arsimit Nora Malaj ka marrë pjesë në një aktivitet me nxënës kinezë, në të cilën e veshur thjesht dh
Koreja e Veriut dëbon ambasadorin e Malajzisë Koreja e Veriut ka vendosur sot për dëbimin nga vendi të ambasadorin e Malajzisë brenda 48 orëve. Ky vendim i ashpër vje
Malajzia dëbon ambasadorin e Koresë së Veriut pas vrasjes VIP Autoritetet e Malajzisë dëbuan të shtunën ambasadorin e Koresë Veriore në këtë shtet Kang Çol, duke e shpallur person të
Kopertina e revistës tërbon Soni Malajn: O injorante me kaçurrela të zeza (FOTO LAJM) Një nga revistat në qarkullim në vend ka botuar këto ditë një shkrim për këngëtaren Soni Malaj duke e vendosur atë në ko
A ishte diktatori korean ai që kërkoi eleminimin e gjysmë-vëllait të tij?! (FOTO LAJM) Gjysëm vëllai i diktatorit korean, u vra në fillim të këtij muaji në një aeroport të Malajzisë, ndërsa sipas zhvillimeve
Dalin detaje të reja për vdekjen e vëllait të liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-nam, gjysmë-vëllai i liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-un ka vdekur brenda 15 deri në 20 minutash pasi që is
Arrestohet njëra nga femrat e dyshuara për vrasjen e vëllait të Kim Jong-un Një e dyshuar femër është arrestuar në Malajzi në lidhje me vdekjen e gjysmë-vëllait të liderit të Koresë së Veriut, Kim
Vritet vëllai i diktatorit të Koresë së Veriut Kim Jong-Un Vëllai i diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Youn Un-it, raportohet se është vrarë në Malajzi. "Kim Jong-nam, 45-vje
Shpallën të pafajshëm “Hakmarrjen për Drejtësi”, ja kush janë gjyqtarët me 1.7 milion Euro pasuri Janë zbuluar emrat e gjyqtarëve që vendosën sot për të nxjerrë të pafajshme të gjithë bandën kriminale “Hakmarrje për Dr