999 rezultate për

malagas

Mesfushori i Kombëtares lë pas dëmtimin, gati të kthehet në fushë Keidi Bare ka më shumë se një muaj që qëndron jashtë fushës së blertë për shkak të një dëmtimi në datën 5 janar. Fill
Sadiku dashurohet me golin, tund sërish rrjetën për Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, duket se është dashuruar me golin në Ligën e Dytë spanjolle. 28-vjeçari ka gjetur
Tifozët e Malagas të "dashuruar" me 2 shqiptarët e ekipit Skuadra e Malagas ka zhvilluar një gjysmë sezoni për t’u harruar në “Segunda Division”. Ekipi spanjoll ndodhet në vendi
Armando Sadiku shënon përsëri për Malagan (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Malagas dhe Lugos, e vlefshme për javën e 21-të në Ligën e dytë spanjolle. Arma
Sadiku realizon dopietë dhe i dhuron fitoren Malagas (VIDEO) Armando Sadiku vazhdon të shënojë me fanellën e Malagas. Pas golit të parë në minutën e 27 sulmuesi i kombëtares shqi
Prezantohet Sadiku, fjalët e para si lojtar i Malagas (VIDEO) Armando Sadiku do të vijojë tashmë aventurën te Malaga. Shqiptari është prezantuar sot para klubit spanjoll i ardhur si
Trajneri i Malagas i thur elozhe Keidi Bares Kush e njeh Huanm Muniz, e di mirë se në punën e tij, meritokracia është rregulli bazë. E, teksa në skuadrën e Malagas k
Real Madrid fiton në transfertë ndaj Malagas (VIDEO) Real Madridi i është kthyer fitoreve në La Liga pas barazimit me Atleticon në “Santiago Bernabeu”. Djemtë e Zinedine
Reali dyfishon shifrat ndaj Malagas (VIDEO) Real Madridi ka dyfishuar shifrat ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda". Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian
Barcelona dyfishon shifrat ndaj Malagas (VIDEO) Barcelona ka dyfishuar rezultatin ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda". Ai që ka shënuar është Philippe Coutinho në
Barcelona kalon në avantazh ndaj Malagas (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda". Autori i golit është sulmuesi uruguaian, Luis
Nervozizmi i Ronaldo në ndeshjen kundër Malagas, këtë herë i drejtohet portierit kundërshtar (VIDEO) Real Madridi fitoi me rezultat 3-2 ndaj Malagas në La Liga. Cristiano Ronaldos shënoi në Bernabeu (në një ndeshje në La
Modric është ilaçi i Realit të Madridit, ja si ndryshoi loja kundër Malagas me futjen e tij në fushë (VIDEO) Real Madridi arriti që të mposhtë Malagan me mjaft vështirësi sot në Bernabeu me rezultat 3-2. Tekniku Zidane vendosi
Real Madrid fiton me vështirësi kundër Malagas, por merr tri pikët e arta Real Madridi ka shënuar fitore të mundimshme ndaj Malagës në kuadër të javës së 13-t të La Ligës, në një ndeshje me shum
Reali ka një rekord legjendar ndaj Malagas në Bernabeu Real Madridi sot e pret Malagan në Bernabeu për ndeshjen e xhiros së 13-të në La Liga me fillim nga ora 16:15. Ajo që
Mbrojtësi i rivalëve të ardhshëm të Reali: Po, ne mund ti mposhtim Luis Hernandez, lojtari i Malagas, kundërshtar i rradhës i Real Madridit në La Liga, foli përpara mediave në një evenime
Formacionet zyrtare: Barcelona V Malaga Barcelona pret sonte në "Camp Nou" skuadrën e Malagas, në javën e nëntë të La Ligas. Tekniku Valverde do fitoren pas
Ish-sulmuesi i Juventusit i pandalshëm, 3 gola në fitoren 5-0 të Valencias kundër Malagas (VIDEO) Simone Zaza ka shënuar het-trik brenda tetë minutave (Video) Valencia ka fituar me rezultat 5-0 ndaj Malagas, ndërsa su
Ramos më vendimtar se Morata dhe Benzema Reali fitoi ndaj Malagas të shtunën ndaj Malagas falë dygolëshit të Sergio Ramos, por Los Blancos sërish u vërshëllyen n
Messi nuk po luan ndaj Malagas, rikthehen të vjellat Lionel Mesi është mungesa e madhe e Barcelonës që po luhet aktualisht kundër Malagas. Futbollisti argjentinas pritej të