68 rezultate për

malaga

Ndodh ēudia nė "Camp Nou", fiton Malaga (VIDEO) Ndodh ēudia nė "Camp Nou". Kur tė gjithė prisnin fitoren e sigurtė tė Barcelonės ja ku vjen surpriza qė mban emrin Malag
Barēa-Malaga, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pasi barazoi rekordin e fitoreve radhazi tė Pep Guardiolės, Barcelona nuk ka ndėr mend tė ulė aspak ritmin, pėr mė tepėr
Luis Enrique: I dua tė gjithė titujt (VIDEO) Ndaj Malagas pėr fitoren e 12-tė radhazi. Barcelona do tė zbresė nesėr nė fushėn e "Camp Nou", me njė synim mėse tė qart
Malaga-Real Madrid, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid do tė jetė sot nė mbrėmje mysafir nė "La Rosaleda" ku do tė pėrballet me vendasit e Malagas nė ndehsjen e ja
Malaga-Barēa, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores bindėse nė fundjavė 0-5 ndaj Levantes kryesuesit e La Ligas, Barcelona luan sot pėrballė Malagas. Pas 4 javė
Zyrtare: Amrabat tek Malaga Nordin Amrabat ėshtė zyrtarisht lojtar i Malagas pasi Prandelli nuk e kishte nė planet e tij tek Gallata. Amrabat ėsh
Malaga-Real, Di Maria "tėrbon" Ancelottin Pėrpara se tė presin Barcelonėn nė "Santiago Bernabeu", tė dielėn e ardhshme Real Madrid udhėton sot pėr nė “La Rosaleda
Barēa-Malaga, formacionet e mundshme Sonte nė orėn 21:00 Barcelona pėrballet me Malagan nė "Camp Nou" me synimin e vetėm fitoren dhe rimarrjen e kreut tė tab
Malaga-Valencia, portierėt bėjnė ligjin (VIDEO) Pėrfundoi gjithshka me rrjeta tė paprekura, barazim i bardhė nė "La Rosaleda" pėr sfidėn hapėse tė javės sė 20 tė La Lig
Malaga kėrkon tė blindojė "Iscon e ri" (VIDEO) Malaga po punon pėr tė blinduar Sergi Danfer, mesfushorin e ri tė datėlindjes 1993, qė sipas tė dhėnave taktiko-teknike
Real Madrid-Malaga, formacionet e mundshme Pas pushimit pėr shkak tė ndeshjeve tė kombėtareve rikthehet mė nė fund magjia e La Liga-s dhe e dy ekipeve mė tė mėdha
Edhe pa Messin ka fitore por jo spektakėl (VIDEO) Barcelona ka arritur tė shėnojė fitore minimale nė ndeshjen pėrballė Malagas si mysafir nė Estadio La Rosaleda, ndeshje
Malaga-Barēa, pa Messin por me Neymar Barcelona luan nė transfertė nė javėn e dytė tė La Ligas pėrballė Malagas nė stadiumin "La Rosaleda". Ekipi i Gerardo Ma
City 120 milion pėr merkaton, ja objektivat (FOTO-LAJM) Gati 120 milion pėr tė investuar nė merkato. Kjo ėshtė shifra qė Manchester City ka ndarė pėr tė forcuar ekipin. Sipas D
The Sun: Ja formacioni ideal i Champions-it (FOTO LAJM) Tabloidi i famshėm britanik ka dizenjuar formacionin ideal tė kėtioj sezoni nė Champions League. Kur jemio pak orė para
Eleminimi, Malaga akuzon Platini (FOTO LAJM) "Dyshojmė tek Platini dhe tek tė gjithė ata qė janė tė pėrfshirė nė UEFA. Jemi Malaga dhe jo Real Madrid e pėr kėtė arsy
Ēerekfinalet e Champions-it, flasin protagonistėt (FOTO LAJM) Emocionet e Champions League rikthehen ditėn e martė, me dy ēerekfinalet e kthimit, Gallatasaraj-Real Madrid dhe Borusia
Borussia-Malaga, formacionet e mundshme Pak dyshime pėr Jurgen Klopp, i cili pėr tė kėrkuar kualifimin nė gjysėmfinalet e Champions League do tė hedhė nė fushė
Malaga barazon me Dortmundin (VIDEO) Malaga ka arritur tė barazojė me rezultat 0-0 nė shtėpi ndaj Dortmundit nė sfidėn e parė tė ēerekfinales sė Ligės sė Kam
Malaga-Dortmund, shifra dhe fakte 1 - Kjo ėshtė pėrballja e parė e Malagas me Borussia Dortmund. Spanjollėt debutojnė nė Champions League dhe brenda sezon
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.