999 rezultate për

maksimum

Allegri flet pas humbjes: Nuk mund të luajmë gjithmonë në maksimum, kemi vuajtur pak në mbrojtje Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes së kampionatit të humbur 2-0 në
Cungu nuk dorëzohet: Lufta për titull mbetet e hapur Trajneri Armando Cungu rrezikon seriozisht shkarkimin pas mungeses se rezultateve, por tekniku vijon të besojë se lufta
Demi Rose provokuese në maksimum, tregon format bombastike në Meksikë (FOTO LAJM) Demi Rose provokon gjithmonë sidomos kur shfaqet në plazh. Në setin e ri fotografik që ka realizuar në Meksikë, model
Kim Kardashian provokuese në maksimum, look trasparent në ditëlindjen e John Legend Kim Kardashian di gjithmonë se si të jetë kryefjala e mediave rozë. Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e fansave me
Gattuso flet pas kualifikimit: Djemtë dhanë maksimumin Gennaro Gattuso ka folur për “"MilanTV" pas ndeshjes që ekipi kuqezi ka fituar kundër Sampdorias dhe u kualifikuan për n
Shkëmbi: Skuadra bëri maksimumin për ta fituar ndeshjen Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi pas barazimit me Partizanin deklaroi skuadra bëri maksimumin për ta fituar ndeshjen
Si do të jetë moti në fundjavë, kështu do luhaten temperaturat Sipas parashikimeve të Meteoalb përgjatë kësaj fundjave në të gjithë territorin do të dominojnë kthjellimet në pjesën më
Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat Edhe ditën e sotme pritet një mot i paqëndrueshëm ku paraditja mbetet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në
Agolli: Kam dhënë maksimumin, shpresojmë të fitojmë nesër ndaj Skocisë Kapiteni Ansi Agolli ishte i pranishëm në konferencën për shtyp së bashku me trajnerin Panucci, ku foli për sfidën e nes
Kane: Do japim maksimumin ndaj Spanjës Sot Harry Kane, kapiteni i kombëtares së Anglisë, u është paraqitur gazetarëve prezentë në konferencën për shtyp në vigj
"Kërcënon" trajneri i Izraelit: Maksimumin ndaj Shqipërisë Izraeli ka mbërritur në Shqipëri dhe ka kryer stërvitjen e parë përgatitore në “Elbasan Arena” për ndeshjen kundër Sh
Ruhuni sot! Temperaturat arrijnë maksimumin Temperaturat do tç jenç tç larta gjatç mesditçs sç sotme duke bçrç qç sinoptikançt tç bçjnç thirrje pçr t'iu shmangur ek
Trajneri i Torpedos: I frikësohem shumë Kukësit Torpedo Kutaisi mposhti thellë, 5-2 Kukësin në ndeshjen e parë në Europa League, për turin e tretë eliminator, dhe trajn
Shqipëria po shkrin, nesër temperaturat kapin rekordin (FOTO LAJM) Vijojnë temperaturat e larta edhe në fundjavë por kulmi i nxehtësisë shënohet nga e mërkura në të premten ku maksimumet
Cungu: Japim maksimumin për tu kualifikuar në turin tjetër Trajneri i Kukësit, Armando Cungu beson se skuadra e tij do të kualifikohet në turin e tretë të Champions Leagues. Pa
Rikthehet shiu, ky është moti për ditën e sotme Moti për ditën e premte në pjesën më të madhe të territorit do të vijojë me kthjellimet dhe vranësira të lehta. Vranë
Mesfushori i Suedisë: Nuk di nëse e merituam kualifikimin E ka nisur futbollin në Sandsvall, qytetin e tij të lindjes në Suedi. Pas një karriere pa shumë bujë në fëmijëri, emri i
Reshje shiu si në dimër, ky është moti për sot Pjesa e parë e ditës mbetet me vranësira të shpeshta duke sjellë rrebeshe të përkohshme shiu në pjesën më të madhe të ve
I frustruar në maksimum, Neymar bën sherr edhe me arbitrin Neymar është shumë i frustruar në këtë Botëror edhe për faktin se nuk po e gjen golin aq lehtë sa pritej. Kjo e bën
Begeja: Jemi të lumtur për fitoren, nuk mendoja që do shënonim 3 gola Trajneri i Teutës, Begeja është shprehur i lumtur për fitoren e arritur sot përballë Skënderbeut. • Për fitoren e sot