999 rezultate për

maksimov

Ancelotti publikon listën me 22 futbollistë, për sfidën ndaj Liverpoolit Napoli do të luajë të martën mbrëma në transfertë kundër Liverpoolit, ndeshje e cila do të vendosë se cila skuadër do si
Formacionet zyrtare: PSG - Napoli PSG dhe Napoli do të sfidojnë sonte njëra-tjetrën në "Parc des Princes", e vlefshme për UEFA Champions League. Si PS
Napoli i Hysajt fiton bindshëm ndaj Borussia Dortmundit (VIDEO) Elseid Hysaj i qëndroi besnik ekipit të Napolit. Tekniku italian e ka caktuar sot shkodranin në rolin e kapitenit të sku
Maksimoviq: Ivanovic i ka penguar edhe ekstremistët shqiptare Nenad Maksimoviq nga Qendra për Paqe dhe Tolerancë në emisionin “Interaktiv” të KTV-së, ka thënë se vrasja e liderit të
Shkëndija humb ndaj Trakait Shkëndija ka pësuar humbje në ndeshjen e parë kualifikuese për fazën e grupeve të Europa Leagues, pasi është mposhtur 2:
Juventus – Napoli, ja formacionet zyrtare Juventus dhe Napoli do të përballen në ‘Juventus Stadium’ duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër t
Serbia U20 mposht Brazilin, fiton Botërorin (VIDEO) Serbia U21 ka mposhtur Brazilin U21 në kohë shtesë me rezultatin 2-1 në finalen e Kupës së Botës për këtë moshë, duke fi