999 rezultate për

maksimale

Të zhytur në baltë me qëllimin për të vrarë, ja si stërviten amerikanët (VIDEO) Ushtarët njihen me armët e tyre, përgatisin kostumet e tyre ‘Ghillie’ dhe mësojnë si të kalojnë pyjet në fshehje maksima
Moti, ja qyteti më i ftohtë dhe më i ngrohtë në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas institutit, Poduj
Albëria sulmon publikisht Aurelën: Fiton Këngën Magjike se ka miq Albërie Hadërgjonaj ka rrëfyer për herë të parë se nuk merr më pjesë në "Kënga Magjike", pasi sipas saj pikët maksimale
Moti sërish me supriza, rriten temperaturat Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta mbeten dominante deri në mesditë kur vranësirat dendësohen në zonat malo
Rrëfehet Lopetegui: Reali ka synime maksimale Julen Lopetegui u shfaq para mediave, në prag të ndeshjes së parë të Ligës së Kampionëve për këtë sezon, kundër Romës. T
Kalashnikov prezanton makinën e re elektrike Prodhuesi rus i armëve Kalashnikov ka prezantuar makinë e re elektrike të frymëzuar nga një model i rrallë i vitit 1970,
Ekspertët japin alarmin/ Nga nesër Shqipëria "pushtohet" nga i nxehti ekstrem Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka paralajmëruar se duke filluar nga dita e nesërme, në territor
Vala e të nxehtit afrikan mbërrin në Shqipëri, por të hënën do të surprizoheni Shqipëria do të mbetet në periferi të valës së të nxehtit afrikan. Meteoalb njofton se gjatë mesditave të kësaj fundj
Makinat më të shpejta dhe më luksoze në botë, çmimi i tyre është marramendës Të gjithë duan makina të bukura, por mbi gjithçka, kriteri kryesor është shpejtësia. E kur flitet për makina që shënojnë
Nëse keni plane për javën e ardhshme, moti nuk është me ju (TABELA) Të dielën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira. Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera
Rrebeshe e shtrëngata në vend, moti ka lajme të këqija Vera duket ende larg. Sot pasdite (e mërkurë, dt.23) dhe nesër (e enjte, dt.24) pritet të ketë reshje mesatare në të gji
Rakitic tregon mirënjohje maksimale për Messin: Flas për të dhe kur shkoj në shtëpi Lionel Messi ishte deciziv me tre gola të shënuar në fitoren e Barcelonës 3-1 kundër Leganes të shtunën. Ivan Rakit
Në pritje të "peshqëve", Donald Lu flet për dënime maksimale Gjatë pjesmarrjes në një konferencë për trafikimin e qënieve njerëzore, Donald Lu ka bërë një deklaratë të fortë. Ai
Hiqni xhupat! Ky është moti për ditën e sotme Vijon dominimi i kthjellimeve në pjesën më të madhe të vendit por vranësira kalimtare shfaqen në zonat veriore. Pasditja
Sot kënaquni me diell Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të lehta. Parashihet të jetë dita më e nxehtë e këtij muaji. Temper
Nxënësja vë në lojë profesorin dhe merr notën maksimale Kur Profesor Reb Beatty mbërriti në klasën e tij të kontabilitetit për të administruar një test, atij kurrë nuk mund ti
Moti sot në Maqedoni Gjatë ditës së sotme në Maqedoni do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pakta dhe erë të lehtë juglindore. Temp
Moti sot në Maqedoni Gjatë ditës do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të pakta. Temperatura maksimale do të arrijë në 13 gradë celsiu
Moti sot në Maqedoni Gjatë ditës do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë, do të fryejë erë e lehtë veriperëndimore. Temperatura maksimale d
Reshje shiu apo dëborë? Ky është moti për nesër Instituti i Gjoeshkencave njoftoi se sot pasdite, të dielën e 28 janarit dhe nesër, nuk priten reshje në të gjithë terri