999 rezultate për

maksi

Dede: Ndaj Laçit duam maksimumin Humbja në derbi "djeg" por trajneri i Tiranës Nevil Dede ka bërë thirrje që bardheblutë të lënë pas krahëve gjithçka dhe
KESH jep të dhënat për situatën në hidrocentrale: Prodhim maksimal energjie! Prej ditwsh reshjet e shiut vazhdojnë me intensitet në të gjithë vendin, në dy hidrocentralet e mëdha mbi kaskadën e Dri
HEC-et e Drinit buzë kuotave maksimale: Situata e rrezikshme në Vaun e Dejës dhe Koman Reshjet e dendura të shiut kanë bërë që dy prej hidrocentraleve të kaskadës së drinit të jenë pranë kuotave maksimale du
Edita Tahiri: Nuk garoj në zgjedhje, Kosovës i kam dhënë maksimumin Ish-Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka thënë se nuk do të garojë në zgjedhjet e reja që pritet të mbahen së shpejti.
Maqedoni: Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë Në pjesën më të madhe të vendit sot do të mbaj mot me vranësira dhe kohë pas kohe me diell, posaçërisht në pjesët verior
Seferi: Në janar ndërroj ekip, me Kombëtaren jap gjithmonë maksimumin Taulant Seferi është një nga futbollistët që mezi e pret ndërrimin e viteve, sepse beson që në janar do të ndërrojë ekip
Osmani: Kemi ulur shpenzimet në maksimum Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë gjatë kohës sa ajo është në krye të këtij institucioni, janë ulur
Moti në Kosovë për dy ditët e ardhshme Në Kosovë do të ketë mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me reshje shiu të intensitetit të dobët e deri mesatare, në
Paga maksimale pritet të arrijë në 131 mijë lekë, sa taksa do paguhen më 2021-shin Pas rritjes së pagës minimale, pritet që të rritet edhe ajo maksimale për efekt të pagimit të sigurimeve shoqërore. Buri
Damian Gjiknuri infektohet me COVID-19 Damian Gjiknuri ka rezultuar pozitiv me covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit të tij social facebook.
Rikthehen vranësirat, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb, masat ajrore me origjinë verilindore do të diktojnë mot të kthjellët por të freskët gjatë pjesës së parë
Premtimi i shqiptarit: Do pres flokët nëse kualifikohemi në Europian Enis Bardh i ishte i ftuari special i Leila Krajës në emisionin “Sport Time”, në SuperSport. Mesfushori i Levantes, n
Rrëshqitjet e dherave rrezikojnë urën në Kukës, Fierza i afrohet kuotës maksimale Intensiteti i lartë i reshjeve ka krijuar mjaft problematika në qarkun e Kukësit, kryesisht në infrastrukturën rrugore.
Ndeshjet e Nations League, Bare: Ndaj Lituanisë ishim të shpërqendruar, këtë herë do bëjm më mirë Në prag të sfidës me Kazakistanin të vlefshme për Ligën e Kombeve, mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, është shprehur s
Qazim Laci: Duhet të nxjerrim mësim nga humbja me Lituaninë Mesfushori i Kombëtares, Qazim Laçi, që aktivizohet në Ligën 2 të Francës, me skuadrën e AC Ajaccio, ishte prezent ditën
Egbo para sfidës me Young Boys: Kemi 50% shanse Trajner i Tiranës, Emanuel Egbo, sheh mundësi reale për kualifikimin në ndeshjen e play off-it me Young Boys në Zvicër.
Keidi Bare flet si lojtar i Espanyol: Do bëj maksimumin Espanyoli mbrëmë ka prezantuar Keidi Baren nga Malaga. Futbollisti i Kombëtares shqiptare u prezantua me fanellën e k
760 USD dieta gjatë korrikut, kush janë 103 parlamentarët që shfrytëzuan maksimalisht statusin e deputetit Mbi 100 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë përfituar 350 USD deri në 760 USD dieta për udhëtime brenda vendit gjatë
Kuqezinjtë e vegjël fitojnë me goleadë kundër Austrisë (VIDEO) Kombëtarja U-21 e Shqipërisë ka arritur një fitore rekord në transfertë me Austrinë, teksa kanë triumfuar me rezultatin
"Unë e kisha mik, po jo ai mua": Rama homazh për Maks Velon Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka ndarë një homazh në facebook në nder të të ndjerit Maks Velo. Rama shkruan se