999 rezultate për

makines

Djegie e qëllimshme e makinës së Lelit, çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë Detaje të reja janë mësuar nga hetimet për djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli. Në vendin e ngj
Banorët të pakënaqur nga kryetari, e lidhin pas makinës dhe e tërheqin zvarrë Në Meksikë, pakënaqësia ndaj kryetarit të fshatit ka arritur kulmin sa banorët e kanë marrë duke e tërhequr zbvarrë pas
Dëshmitarët: Si u rrëmbye minorenia në mes të Tiranës sapo zbriti nga furgoni Janë zbardhur dëshmitë e parë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë ku dyshohet se është rrëmbyer një minorene. “M
Theu xhamin e makinës me grykën e automatikut, veprimi i policit masakrohet në rrjet (VIDEO) Një moment dramatik është bërë viral në rrjet gjatë aksionit të policisë vendase në Londër. Ata i kanë kërkuar disa h
Po kryenin marrëdhënie brenda makinës, kështu u kap 'mat' pronari i mjetit në Tiranë Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë, ku dy persona ende të paidentifikuar nga policia e T
U bllokua në kamion duke filmuar stuhinë, ky është shqiptari që humbi jetën në SHBA Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Texas të SHBA-së.Sipas mediave amerikane, viktima është identifikuar si 52-v
U gjend i djegur brenda automjetit të tij, policia greke identifikon shqiptarin Një 56-vjeçar shqiptar u gjend i djegur ditën e djeshme në ishullin e Rodos të Greqisë. Për shkak të djegies së madhe 56
Gallatë e madhe: Humbin DVD-të që fiksuan përplasjen e makinës së policisë në Elbasan DVD-të ku ishin regjistruar pamjet e përplasjes së makinës së policisë në Elbasan kanë humbur si pasojë e lëvizjes së do
Macja ngec në motorrin e makinës, detyron shoferin hero të thëras autoritetet (VIDEO) Një shoferi i është futur një mace në motor, duke e detyruar atë të ndalojë në mes të autostradës Ngjarja ka ndodhur
DETAJE/ Vdekja e futbollistit shqiptar, pas aksidentit u dogj brenda makinës Një i ri me origjinë nga Kosova ka humbur jetën pas një aksidenti rrugor në Gjermani. Amir Ademi ishte futbollist nga Ko
Shqiptarja aksidenton rëndë motoristin, e lë mbi kofanon e makinës dhe ia mbath Një drejtuesi mjeti me kombësi shqiptare për pak sa nuk ka bërë gjëmën mbrëmjen e djeshme në Milano, kur përplasi një dr
EMRAT/ Kush janë 2 shqiptarët që transportuan 91 kg hashash në Greqi Zbulohen emrat e shqiptareve te kapur me droge në dogane. Ata janë: Dori Lamkaj, lindur ne 10.10.1974 në Patos, shof
Makina e merr përpara, në gjëndje të rëndë drejtuesi i biçikletës Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Lushnje, ku një automjet ka përplasur një person në biçikletë. Si p
Sulmuan me thikë 23-vjeçarin, lihen në burg dy të dyshuarit Gjykata e Fierit la sot në burg dy të arrestuarit e dyshuar për vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi. Kiri Mernica 20 vj
Përdori celularin gjatë drejtimit të makinës, këto janë pasojat (VIDEO) Përdorimi i celularit në drejtimin e makinës është një nga burimet më të shpeshta të aksidenteve rrugore. Një aksiden
Metoda më efikase për të kursyer karburantin e makinës Kursimin e karburantit mund ta arrini edhe me disa këshilla të vogla që e ulin harxhimin. Nëse do t’i përdorni të gji
I vunë tritolin makinës plot më fëmijë: Kush është Tonin Gjini, i ekzekutuar sot në Rrëshen 45 vjeçar Tonin Gjini i njohur edhe si Armando është ekzekutuar pak para mesditës së sotme në Rrëshen në një atentat të
Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
DETAJE/ Kështu u shkrumbuan brenda makinës çifti i bashkëshortëve në Delvinë Dalin detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Delvinë mbrëmjen e sotme. Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e
Tapë në timon, shoferi i makinës së plehrave bën "namin" në Tiranë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë në kryqëzimin e "Komunës së Parisit" në Tiranë ndodhi një aksident masiv ku u përfshinë katër makina,