999 rezultate për

makinen

Kanë ndryshuar kohërat, shikoni makinën e kryeministrit malazez në ditën e parë të punës Kryeministri i ri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapić pati ditën e tij të parë të punës sot si kreu i qeverisë pas më
Ish-deputeti tregon planin për vrasjen e gazetarit, Milaim Zeka Ish-deputeti Gani Geci ka treguar një plan për të cilën ka dëgjuar për vrasjen e gazetarit Milaim Zeka. Ka thënë se plan
Vrasja në Kosovë, reagon Policia: Personi u vra në makinën e tij nga një shtetas i huaji Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vrasjen që ka ndodhur në lagjen Dardania në Prishtinë. Një vrasje ka ndodhur me
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
"A je i çmendur", De Biazi zbulon bisedën e veçantë me Dukën për aktivizimin e Hysajt Xhani De Biazi gjatë një interviste të gjatë me median italiane “TuttoMercatoWeb.com”, ka folur edhe për Shqipërinë dhe
Momenti i frikshëm i yllit të Arsenalit kur humb kontrollin me makinën luksoze (VIDEO) Mesfushori i Arsenalit, Joe Willock, është filmuar duke humbur kontrollin me veturën e tij luksoze. 21 vjeçari ishte
Gjendet tritol në "Benzin" e vlonjatit, shpërthehet në mes të natës Një sasi tritoli prej 600 gr është gjetur mbrëmjen e kaluar, rreth orës 1:30 në automjetin e një shtetasi të identifikua
Kaos në Barcelonë: Tifozët bllokojnë makinën e Griezmann dhe i kërkojnë të respektojë Messin (VIDEO) Disa tifozë të Barcelonës kanë rrethuar makinën në të cilën ishte Griezmann, duke kërkuar që ai ta respektoj Leo Messin.
Humbi kontrollin, 55 vjeçari përplas makinën me karrocën Një aksident mësohet ka ndodhur ditën e sotme, rreth orës 14:00, në qytetin e Divjakës. Shtetasi A. N., 55 vjeç, banu
I moshuari lë takim me një femër për s*ks, i shfaqet 18 vjeçari shqiptar me një hanxhar në dorë Një takim i lënë nëpërmjet një reklame të klasifikuar përfundon si mos më keq për një burrë 55 vjeçar francez. Burr
Aksident me makinën luksoze, plagoset Françeska Jaçe (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin e Nartës në Vlorë, ndërsa mjeti është kthyer përmbys në mes të rrugës. B
Bugatti shfaq makinën më ekstreme dhe më të shpejtë deri tani (FOTO LAJM) E kanë quajtur Bolide dhe është makina më e lehtë deri më tani në krahasim me shpejtësinë e saj. Makina peshon vetëm
Aksident në Berat: Po udhëtonte me makinën, përplaset me bordurën Një makinë është përplasur me bordurën e rrugës teksa po udhëtonte në vendin e quajtur Kombinat në Berat. Mjeti tip F
21 vjeçari shqiptar "tërbohet" pasi e lë e dashura: E përndjek dhe i djeg makinën Pas përfundimit të marrëdhënies, ai kishte filluar të përndjekë ish-partneren e tij, madje duke arritur aq larg sa një v
Sot i shkrumbuan makinën, punonjësi i Ujësjellësit ishte rrahur brutalisht Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që ka ndodhur në mesnatë në Vlorë, pranë Ujit të Ftohtë, ku 35 vjeçarit Olsi Ka
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Protestuesit sulmojnë kryeministrin australian, e mbyllin në ndërtesë dhe i lyejnë me gjak makinën (VIDEO) Kryeministri australian, Scott Morrison, u shënjestrua me domate dhe gjak të rremë dhe makina e tij u vandalizua nga pro
Trump del me makinën e blinduar jashtë spitalit, përshëndet mbështetësit Mbrëmjen e djeshme presidenti Trump, u largua përkohësisht nga Qendra Kombëtare Mjekësore Ushtarake Walter Reed me një a