999 rezultate për

makinen

Aksident në Itali, humb jetën 42-vjeçari shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se një aksident i rëndë ka ndodhur
I bënë makinën shoshë nga plumbat, kush është shenjestra e atentatit në Mamurras Zbulohet emri i shenjestres se atentatit në Mamurras, ku 27-vjecari u qëllua me breshëri ndërsa po ecte me makinë, e Pol
Furnizonoi makinën me euro false, vlonjati e pëson keq Më datë 05.10.2019, në një karburant përgjatë autostradës Levan-Vlorë drejtuesi i një automjeti ka mbushur me karburant
Nëna i thotë fëmijëve “hiqni rripat” dhe përplas makinën me pemën Një grua është arrestuar në Florida me akuzën se u përpoq të vriste katër fëmijët e saj, duke e përplasur makinën me një
Kamionçina përplaset me makinën në Laç: 4 të plagosur, 1 rëndë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Tales. Një autoveturë është përplasur m
Trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi në Korçë Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Pogradec-Korçë, pranë fshatit Petrushë. Sipas in
Një herë i shpëtoi atentatit, të dytit jo: Pse u eliminua Besmiri Besnik Hida mbeti i vrarë ditën e djeshme si pasojë e një atentati me kallashnikov. Një vit më parë, mësohet se Hida
Maskat kërcënojnë me armë çiftin, i dhunojnë dhe grabisin makinën Një grabitje me armë mësohet se ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës.
Motoçikleta përplaset me makinën në parkim, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë jumbjen e një jete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18
I mori të atit Ferrarin 300 mijë euro për të dalë me të dashurën, të riut i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Djali shkatërron makinën 300 mijë euro të të atit. Ka ndodhur në Itali. Ferrari 812 i Lauro Buoro, një ndër themelues
Pranga shoferit të dehur, goditi makinën e policisë në tentativë për të ikur Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për drejtim të mjetit në gjendje të dehur. Policia u sinjalizua n
Humb kontrollin dhe përplas makinën tjetër në parkim, lëndohen 2 persona Dy makina janë përplasur pak minuta më parë tek kryqzimi i Ali Demit në Tiranë. Nga informacionet e para, mësohet se
Drejtonin makinën nën efektin e alkolit, në pranga 3 shoferë Janë vënë pas hekurave 3 shoferë të cilët po drejtonin makinat nën efektin e alkolit në qytetin e Korçës. Specialistë
61-vjeçari nga Elbasani vodhi makinën, policia i vë prangat disa metra më larg Një 61-vjeçar është arrestuar mesditën e kësaj të shtune në qytetin e Elbasanit pasi vodhi një makinë. Ka qenë një fq
Ekstradohet autori, si u qëllua Nard Policia duke drejtuar makinën Nard Polia u qëllua teksa ecte me makinë më datë 20 mars në Shkodër, ndërsa shkaku që çoi autorët të kryenin atë krim nu
Aksident me makinën e blinduar tek "Shqiponja", Policia jep detajet: Shoferi ndodhet në spital (VIDEO) Një makinë e blinduar me targa ruse është përfshirë në një aksident në Tiranë. Sipas raportimeve, makina është gjetur
Patrulla e policisë godet makinën në lëvizje dhe largohet Një makinë e patrullës së policisë ka përplasur një automjet në qytetin e Kavajës duke kërcënuar drejtuesin e saj dhe më
Aksident i frikshëm me makinën të bërë copë, vdes 28 vjeçari (VIDEO) Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Malishevë – Rahovec. Nga ky aksident një 28 vjeça
Flet avokati i Kokëdhimës: Nuk kishte faj, mund ta kishin shtypur Mbrëmjen e sotme ish-avokati i Mihal Kokëdhimës ishte i ftuar në emisionin “Opinion” ku sqaroi edhe një herë situatën që
Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh