999 rezultate për

makine

Persona të veshur civil fusin me dhunë në makinë një protestues Protesta tek Astiri është shoqëruar me tensione pas ndërhyrjes së policisë e cila ka shoqëruar disa shtetas në rajon.
Shkup, përplas me makinë këmbësorin me pas e sulmon fizikisht Në policinë e Shkupi është paraqitur se në rrugën "Cvetan Dimov" një veturë e drejtuar nga A.K. ka goditur A.G. (28) nga
Karma, hajduti bëhet viral pasi i kthehet tulla mbrapsht (VIDEO) Edhe pse jeta e ka provuar shpeshherë që asgjë që bëjmë nuk kalon pa u kthyer pas nga universi, sërish njerëzit nuk i re
Djegie e qëllimshme e makinës së Lelit, çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë Detaje të reja janë mësuar nga hetimet për djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli. Në vendin e ngj
Aksidentohet me makinë Albano Bogdo, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident me makinë. Ai udhëtonte me një taksi, mirëpo
46 kilogramë lëndë narkotike në makinë, kush është "i forti" që u kap në Durrës Njkë 48 vjecar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit pasi është kapur me një sasi lëndësh narkotike. Ai po vin
Nuk shtroi rrugën, banorët e lidhin mbrapa makine dhe e tërheqin zvarrë kryetarin Nëse je politikan dhe jep një premtim e nuk e mban, qytetarët në Meksikë mund të të lidhin pas një makine e të të tërheq
Gjendet pa jetë i riu brenda një makine në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bazë të raportimeve të para mësohet se një i ri është gjetur pa jetë në
Banorët të pakënaqur nga kryetari, e lidhin pas makinës dhe e tërheqin zvarrë Në Meksikë, pakënaqësia ndaj kryetarit të fshatit ka arritur kulmin sa banorët e kanë marrë duke e tërhequr zbvarrë pas
Aksident në Itali, humb jetën 42-vjeçari shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se një aksident i rëndë ka ndodhur
I bënë makinën shoshë nga plumbat, kush është shenjestra e atentatit në Mamurras Zbulohet emri i shenjestres se atentatit në Mamurras, ku 27-vjecari u qëllua me breshëri ndërsa po ecte me makinë, e Pol
Furnizonoi makinën me euro false, vlonjati e pëson keq Më datë 05.10.2019, në një karburant përgjatë autostradës Levan-Vlorë drejtuesi i një automjeti ka mbushur me karburant
I riu merr peng 13-vjeçaren, momenti i shkëmbimit të zjarrit me policinë (VIDEO) Dalin pamjet e aksionit te policise, ne ndjekje te pengmarresit te nje vajze 13-vjecare, qe e kishte marre ate me dhune
Debati në makinë me bashkëshorten, pse u vetëhodh portieri i Partizanit nga kati i 6-të Portieri i Partizanit Aldo Teqja është hedhur dje nga kati i gjashtë i një pallati në Tiranë dhe ndodhet në gjendje të r
Aksidenti i ndryshon jetën bukuroshes, e lë edhe i dashuri Një studente ruse juridiku, e cila njihej si “më e bukura e kursit”, ka rrëfyer se si një aksident me makinë, i shkaktua
Çfarë nuk shkon në rrëmbimin e sajuar të 13-vjeçares në Tiranë? Pasditja e djeshme ishte padyshim jo e zakonshme për shqiptarët. Kjo pasi në të gjitha televizionet, mediat online dhe r
Nëna i thotë fëmijëve “hiqni rripat” dhe përplas makinën me pemën Një grua është arrestuar në Florida me akuzën se u përpoq të vriste katër fëmijët e saj, duke e përplasur makinën me një
Dëshmitarët: Si u rrëmbye minorenia në mes të Tiranës sapo zbriti nga furgoni Janë zbardhur dëshmitë e parë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë ku dyshohet se është rrëmbyer një minorene. “M
Shkëmbeu vajzën 1 vjeçare me 1 makinë të përdorur, nëna e pashpirt përballet me drejtësinë Një grua në Karolinën Veriore është vënë në pranga pasi akuzohet ta ketë shkëmbyer vajzën e saj 1-vjeçare me një makinë
Kamionçina përplaset me makinën në Laç: 4 të plagosur, 1 rëndë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Tales. Një autoveturë është përplasur m