999 rezultate për

makinave

"Volvo", do të ndaloj shitjen e makinave me lëndë djegëse deri në vitin 2030-të Prodhuesi i makinave "Volvo", në pronësi kineze, ka njoftuar se do të ndalohet shitja e makinave që punojnë me lëndë dje
Bënte kërdinë me vjedhjen e makinave, arrestohet dibrani Policia në Shijak ka arrestuar një person nga Dibra ditën e sotme. Mësohet se shtetasi me iniciale S.G, banues në Tir
Aksident mes dy makinave në Elbasan, njëra përfundon në kanal (VIDEO) Dy makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan, pranë Metalurgjikut. Njëra prej tyre ka përfunduar në kanal, ndë
Mercedes-Benz trefishon shitjet e makinave elektrike, paralajmëron një dekadë transformuese CEO i Daimler theksoi rëndësinë e teknologjive me ndotje të ulët dhe inovacion, duke i thënë CNBC se industria e automob
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Jo më çdo vit: Rama njofton ndryshimet tek kolaudimi i makinave Kryemistri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka dhënë lajmin se kontrollit teknik të mjeteve rrugore (kolaudimi) tashmë do të k
Qeveria gati për koncesionin e radhës, gazetari: 200 mln USD për kolaudimin e makinave Nga Klodian Tomorri Pak ditë më parë përmes një shkrese zyrtare, Ministria e Infrastrukturës ka urdhëruar k
Kishin pajisje kompjuterike për Golf 5, identifikohen vjedhësit e makinave në Shkup Policia është duke rënë në gjurmë të grabitësve të makina në Shkup. ALSAT nga burime brenda policisë mëson strukturë
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Mbi dy dekada në treg, historia e makinave Smart Modeli i makinave Smart ka mbi dy dekada në treg. Prodhimi i Smartit ka filluar në vitin 1998, por ideja për një maki
80% e makinave në të gjithë botën janë njëra nga këto katër ngjyra Me sa duket njerëzit zgjedhin ngjyra "të mërzitshme" shpeshherë për makinën e tyre. Kritikët e makinave shpesh flasin
Trafiku në Tiranë burim konfliktesh, nga djegia e makinave te sherret me policinë Jeta në trafikun e Tiranës, vështirësia për të gjetur një vend parkimi janë kthyer në burim ankthi dhe nervash. Këto të
Në mes të "paradës" së makinave luksoze, këngëtarja shqiptare udhëton me autobuz Edhe pse prej kohësh është bërë pjesë e tregut shqiptar dhe kosovar të muzikës, Fifi duket nuk ka ndërmend të ndryshojë
Si ndryshon ligji për siguracionin e makinave, çfarë nuk do të jetë më detyrim Sistemi "bonusmalus" nuk do të jetë i detyrueshëm por do t’u lihet në dorë kompanive të sigurimit nëse duan ta përfshijn
​Lamborghini i jep lamtumirën "panaireve tradicionale" të makinave Prodhuesi italian ka njoftuar se nuk do të marrë më pjesë në panairet tradicionale të makinave. "Ne kemi vendosur të
Tjetër gjest i madh nga Salah, i paguan furnizimin e makinave personave që takon në karburant Mou Salah përvecse është shndërruar në një hero për Liverpoolin, njihet dhe si një person me zemër të madhe i cili nuk
Mbi dy dekada në treg, historia e makinave Smart Modeli i makinave Smart ka mbi dy dekada në treg. Prodhimi i Smartit ka filluar në vitin 1998, por ideja për një mak
Mjeku serb helmon me tortë kolegët, i shpon edhe gomat e makinave Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Austri ku një psikiatër me origjinë serbe ka bërë bujë për shkak se ka helmuar kol
Breshër sa kokrrat e vezës, thyhen xhamat e makinave (FOTO LAJM) Në orët e pasdites dhe të mbrëmjes, shumë pjesë të Kosovës janë freskuar me reshje shiu e breshëri. Në Ferizaj, Shtim
Shitja e makinave në BE pëson rënie rekorde, më shumë se 75% Shitja e makinave të reja në Bashkimin Evropian ka rënë për 76.3 për qind në muajin prill, për shkak të kufizimeve të ve