999 rezultate për

makinat

"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Zjarri i madh pushton servisin në Elbasan, shkrumbohen makinat Përfshihet nga zjarri një pikë servisi në aksin rrugor Elbasan- Metarlugji, në fshatin Katundi i Ri. Si pasojë e flakëve
Jeta luksoze e Messit në Spanjë, nga rezidenca 6 milionë euroshe e deri te super makinat (FOTO LAJM) Lionel Messi është një nga sportistët më të mirë në botë. Ai është një futbollist që luan si për Barcelonën në Span
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga Lambo te Ferrari, ja 15 makinat luksoze të CR7 (FOTO LAJM) Jo vetëm që Ronaldo është një nga futbollistët më të njohur në histori, por ai gjithashtu shpenzon një pjesë të madhe të
Vendimi, kthehen makinat dhe lejet e bllokuara gjatë karantinës dhe tërmetit Këshilli i Ministrave ka miratuar aktin normativ që parashikon faljen e të gjitha gjobave të vendosura nga autoritetet s
Përplasi makinat, shqiptari merr sëpatën dhe kërcënon shoferin tjetër Një sherr ka ndodhur në Lamia të Greqisë mes një 50-vjeçar shqiptar dhe një 70 vjeçari. Mësohet se një aksident trafi
Cila nga makinat po bllokon trafikun? (FOTO LAJM) Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë m
Aksident në Korçë, makinat përplasen "kokë më kokë" Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pendavinj, në zonën e Korçës. Burimet bwjnw me dije se si pasojë e përpl
Aksident në Elbasan, makinat përplasën "kokë më kokë" duke plagosur dy shtetas Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Vidhas. Mësohet se dy makina janë përplasur
"Zhvishte" makinat në Durrës, si u kap nga Policia i riu Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Navigatori”. Arrestohet në flagrancë një 47-vjeçar, i dënuar më parë për v
Nga diamantet te çorapet 150 euro, shpenzimet e çmendura të CR7 dhe Georginës (VIDEO) CR7 shquhet për jetën e tij lukszoze. Portugezi ditët e fundit është bërë meme në në rrjetet sociale teksa vetëm çorapet
Aksident pranë tunelit të Elbasanit, bëhen copë makinat Një aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mësohet se 2 automjete janë përplasu
Makinat përplasen kokë më kokë, humb jetën shoferi Aksident me pasoje vdekjen e nje personi ne autostradën Tiranë-Durrës. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur rr
Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO) Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të
Makinat shoshë, dërgohen me urgjencë në spital dy të plagosur Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur tek mbikalimi i Rinasit. Me datë 19.08.2020, rreth orë
U desh një "kurban", kalojnë më në fund të gjitha makinat në Kakavijë: Rregullat e reja nga sot Ka perfunduar pak minuta pas mesnatës së 16 gushtit kalimi ne anën greke i të gjitha makinave që prisnin prej ditësh në
Prej orësh në radhë, qytetarët dalin nga makinat në Kakavijë (VIDEO) Radhët e gjata në Kakavijë për shkak të kontrollit nga pala greke për të shmangur përhapjen e Covid 19 kanë lënë në prit
Makinat bëhen copë në Fier-Levan Dy makina janë përplasur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Në pam
Makinat bëhen copë, 4 vajza përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, ku si pasojë janë aksidentuar katër persona