999 rezultate për

makinash

Nipi i deputetit të BDI-së, nga shef në larës makinash në burg (FOTO LAJM) Nëse mendoni se posti dhe kolltuku është i përjetshëm, kjo nuk është aspak e vërtetë. Asnjëherë nuk i dihet ku të shpie
Shikoni çfarë makinash përdor policia (FOTO LAJM) Policia Rrugore tashmë do të ketë mjete shumë të fuqishme. Makina të cilën po përdor policia quhet BMV 530D seria 5.
Ja çfarë makinash kanë VIP-at tanë (FOTO) Ata janë shumë të famshëm, e mesa duket bëjnë jetë luksi dhe padyshim që ky profesion ju sjell të ardhura të majme. M
7 të vdekur nga të shtënat në Michigan, mes tyre edhe një fëmijë Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin Kalamazoo, në Michigan të Shteteve të Bashkuara. Gjashtë persona kanë humbu
Ja çfarë "makinash" kishin policët shqiptarë në vitin 1913 Një vit pasi Shqipëria ishte bërë shtet i pavarur, më 1913 kishte krijuar edhe policinë, e cila ndiqte banditët. Foto
Braçe: Nëse qeveria blen Jaguar-ët, unë lë mandatin Deputeti socialist Erion Braçe ka dalë kundër blerjes së makinave të markës “Jaguar” nga qeveria. Duke folur në emisioni
Ja çfarë makinash përdorin 9 deputetë të Kosovës (FOTO LAJM) Nëntë makinat që drejtojnë 9 prej deputetëve të Kuvendit të Kosovës, shifra rezulton 141 mijë euro. Ekipi i Portali M
Shikoni se si shpëtojnë fëmijët, nga kjo përplasje makinash (VIDEO) Është e pabesueshme të mendosh se si shpëtuan pa asnjë lëndim këta fëmijë nga ky aksident. Përmes videos ne do të shikoj
Çfarë makinash në garazhin e Muntarit (FOTO LAJM) Shumë futbollistë janë të apasionuar pas makinave, por Sulley Muntari ia kalon të gjithëve. Ndoshta jo të gjithë e dinë
Ja me çfarë makinash shkojnë në grumbullim shqiptarët e Zvicrës (FOTO LAJM) Futbollistët shqiptarë të Kombëtares Zvicrës i janë bashkuar përfaqësueses së tyre me makina luksoze. Valon Behrami, Xhe
Ja cilët janë makinat që jo të gjithë mund ti blejnë (FOTO LAJM) Makina si gjithmonë është zgjedhja më e vështirë që ne na duhet të bëjmë. Në një mënyrë ose në një tjetër ne shpesh prir
Sportisti më i paguar në botë me një super-koleksion makinash (FOTO LAJM) Boksieri amerikan Floyd Mayweather bën një jetë luksoze dhe këtë nuk nguron ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet soc
Në kufi me Serbinë rradhë të gjata makinash Policia e Kosovës ka njoftuar se në pikat kufitare me Serbinë rradhët e gjata të makinave arrijnë deri në 300 metra.
Ja me çfarë supermakinash lëvizin pasaniket kineze (FOTO-VIDEO) Pasuria e elitës kineze po rritet me ritme të shpejta ndërkohë që miliarda dollarë dërgohen jashtë vendit. Një pjese e k
Vjedhje e çuditshme në Gjermani, makinave të reja iu marrin gomat (FOTO LAJM) Hajdutë makinash dhe pjesëve të tyre nuk ka vetëm në vende të pazhvilluara apo ato në zhvillim, por edhe në shtete të zh
Makinat e kopjuara të Kinës (FOTO LAJM) Industria kineze e automobilave po shënon rritjen më të madhe në historinë e saj falë tregut të madh të brendshëm. Po
Në Merdarë rradhë të gjata makinash Pika kufitare e Merdarës është e tejmbushur me makina dhe ka një kolonë të tërë automjetesh. Kështu ka informuar Poli
Kësaj i thonë të jesh me fat (FOTO-LAJM) Duket e pabesueshme por një person në Portugali pas blerjes së një shtëpie zbuloi se brenda një hangari një koleksion ma
Ja me çfarë makinash luksoze lëviz John Terry (FOTO-LAJM) Kapiteni i Chelsea-t dhe ish-futbollisti i Anglisë John Terry është fotografuar së fundmi me dy supermakina. Edhe pse se
Lushnjë, akuzohet për vjedhje makinash, arrestohet 22-vjeçari Një 22-vjeçar i akuzuar për vjedhje është arrestuar rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme nga policia e Lushnjës. Po