999 rezultate për

makina

Makina bie nga ura, të rinjtë thirrje për ndihmë: O Zot na ndihmo! Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër mbrëmjen e sotme por fatmirësisht pa viktima. Një cift bashkëmoshatar
Thaçi e Veseli në paraburgimin e Hagës, makinat e Eulex brenda selisë qendrore të PDK Dy makina të Misionit të BE për sundim të ligjit në Kosovë, EULEX janë në hapësirat e selisë qendrore të Partisë Demokra
Aksident tragjik, makina përplas motorin e i merr jetën shoferit Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër – Velipojë. Mësohet se një makinë pë
Bugatti shfaq makinën më ekstreme dhe më të shpejtë deri tani (FOTO LAJM) E kanë quajtur Bolide dhe është makina më e lehtë deri më tani në krahasim me shpejtësinë e saj. Makina peshon vetëm
Gjendet një makinë e shkrumbuar në flakë, dyshohet se u përdor në atentatin e Tapizës Policia ka gjetur një makinë të shkrumbuar nga flakët në fshatin Valias. Dyshohet se makina në fjalë është përdorur
Makinat fluturuese janë e tashmja (VIDEO) Nga dëshira për të zhvilluar një automjet që do të udhëtonte si në tokë ashtu edhe përmes ajrit, Klein Vision i Sllovaki
Makina e policisë përplas motorin në Kombinat Një makinë policie ka aksidentuar një motorrist ditën e sotme në Kombinat, Tiranë. Policia njofton se makina drejtohe
Infermieri me shpejtësi skëterrë përplaset me trafikndarëset, makina "fluturon" në ajër Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në afërsi të fshatit Vajkan, në autostradën Fier-Lushnjë. Automjeti
Aksident masiv në Rinas: Përplasen 3 makina, raportohet për 6 të plagosur Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Rinas. Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë në aks
Franca futet në karantinë, makinat "përpijnë" Parisin vetëm pak orë para bllokimit (VIDEO) Trafik i rënduar ka kapluar Parisin vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri kombëtar në të gjithë Francën. Trafik
Apartamente, tokë dhe makina: Policia "kref" 300 mijë euro pasuri në Vlorë Sekuestrohen pasuri me vlerë rreth 300.000 euro, që dyshohen se janë ngritur me pastrim parash në Vlorë. Specialistët
Aksident i trefishë në Balldre-Lezhë, makina kthehet përmbys Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë në vendin e quajtur “Ura e Muratit.
80% e makinave në të gjithë botën janë njëra nga këto katër ngjyra Me sa duket njerëzit zgjedhin ngjyra "të mërzitshme" shpeshherë për makinën e tyre. Kritikët e makinave shpesh flasin
Aksident në Prishtinë, makina përfundon brenda një lokali (VIDEO) Një vetaksident ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Nga ky vetaksident një veturë ka përfunduar brenda një lo
Makina shpërthen në flakë në Tiranë, shpëton paq shoferja Një makinë është përfshirë nga flakët në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00, tek rrethrrotu
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Aksident i trefishtë në Fier, makina me impiant gazi krijon panik për një shpërthim Një aksident i trefishtë ka ndodhur pranë shtëpisë së të moshuarve në Fier. Tre automjete janë përplasur me njëra tje
Makina fluturon nga rruga, plagosen dy të rinj dhe një i mitur Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot rreth orës 14:30, në aksin rrugor Lushnjë-Rogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të
Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
Zjarri i madh pushton servisin në Elbasan, shkrumbohen makinat Përfshihet nga zjarri një pikë servisi në aksin rrugor Elbasan- Metarlugji, në fshatin Katundi i Ri. Si pasojë e flakëve