999 rezultate për

makina

Përplasen dy makina në aksin Milot-Rrëshen, vdes në rrugë e moshuara Një aksident i rëndë me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksion Milot-Rreshen. Në aksin rrugor Milot-Rrëshen
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Skenë filmash nga të shtënat në Elbasan, në sherr u përfshinë tre makina Të shtëna me armë janë regjistruar këtë mesditë në Elbasan, pranë stadiumit të qytetit. Në konflikt janë përfshirë 4
Makina përfshihet nga flakët në autostradë, shpëton mrekullisht 22 vjeçari Një makinë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Elbasan-Peqin. Burimet bëjnë me dije se nuk
Larg benzinës dhe naftës, pritet të ketë rreth 15 milionë vetura elektrike deri në 2030 Një studim i Ministrisë së Transportit në Gjermani, i publikuar së fundmi, evidenton se pas dhjetë vitesh në rrugët e ve
Makina përplas eskavatorin në Lezhë, ka të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Lezhë-Milot pranë ishull Lezhës, ku si pasojë kanë mbet
Do të legalizohen makinat me targa të huaja që qarkullojnë në Maqedoni? Automjetet me targa të huaja që lëvizin në shtetin tonë do të legalizohen, respektivisht do të marrin targa të Maqedonis
Tentoi t'i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për nda
E përplasi makina, reperi shqiptar zbulon gjendjen e të birit (FOTO LAJM) Reperi Duda ka zbuluar së fundmi se familja e tij është përballë me një situatë të vështirë. Kjo për faktin se një nga d
Makina e policisë përplaset me pemën, çfarë ndodhi në rrugë Një automjet tip “Golf” i ka prerë rrugën automjetit të policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i madh” në Fier.
Vlorë, dy të rinjtë nxjerrin me dhunë vëllain nga makina e policisë Policia e Vlorës ka arrestuar dy vëllezër pas sherrit në Vlorë teksa kundërshtuan me dhunë efektivët. Po kështu është pr
Mbi dy dekada në treg, historia e makinave Smart Modeli i makinave Smart ka mbi dy dekada në treg. Prodhimi i Smartit ka filluar në vitin 1998, por ideja për një maki
Ferrari SF90 Spider, makina hibride me 1000 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Ferrari SF90 Spider është versioni i ri, kabriolet, por tashmë hibrid, i SF90 Stradale. Super-makina ka një çati meta
Makina shpërthen në flakë në Tiranë, policia tregon detajet Një makinë është përfshirë nga flakët ndërsa ka qenë në ecje në rrugën Jordan Misja, në Tiranë. Referuar njoftimit pa
Makina bie në kanal, aksident i rëndë me dy të plagosur në Levan Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në Levan. Burimet bëjnë me dije se një automjet ka rënë në një kanal anësor
Makina përplas këmbësorin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një mjet ka përplasur një person. Ai është tran
Makina përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet në gjendje të rëndë në urgjencë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec ne afërsi të fshatit Buçimas. Burimet
Aksident në Lezhë, makina përplasi fëmijën dhe u largua me shpejtësi Një aksident ka ndodhur në fshatin Barbullojë të Lezhës. Mësohet se një automjet ka përplasur një fëmijë 13-vjeçar, i
Me biçikletë në shtëpi, makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Një 62-vjecar është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6
Ngrihet për herë të parë në ajër makina që kthehet në avion (VIDEO) Një makinë sportive "futuriste" që mund të shndërrohet në avion brenda tre minutash, nisi fluturimin e parë në Sllovaki,