999 rezultate për

makina

PAMJET/ Makina u bë copë-copë, si ndodhi aksidenti me 2 të vdekur e 8 të plagosur në Gramsh Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh ku sipas raportimeve të para, kanë ndërruar jetë 2 persona e
Makina përplaset me murin, plagoset një person Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Voskopojë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një mjet ka dalë nga rruga dhe ësh
"Lambo, Audi e BMW", makinat super luksoze bllokojnë trafikun për një selfie (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të
Mercedez Benz dhe Audi, dalin pamjet e "bishave" luksoze të sekuestruara nga OFL (VIDEO) Shumë personazhe të botës së krimit kanë marrë tashmë kërkesën 48-orëshe për justifikimin e pasurisë një sërë personazhe
Strategji e re? Zëdhënësja e OFL-së "braktis" podiumin dhe shfaqet mes makinave luksoze Tashmë prej disa kohësh, OFL të jeep përshtypjen se po bën një punë të vrullshme. Ata kanë zgjedhur si zëdhënëse një
Kërdia në Kanada: 200 makina përplasen me njëra-tjetrën, ka viktima (FOTO LAJM) Dy njerëz humbën jetën në një aksident masiv makinash që mbylli një autostradë madhore jashtë Montrealit, sipas policisë
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Makina del nga rruga, në gjendje të rëndë drejtuesja e mjetit Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Gramsh, pranë fshatit Meshan. Një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ës
"Makina e së vërtetës", kandidatët në garë për BKH i nënshtrohen testit të rëndësishëm 8 kandidatët që janë në garë për të marrë drejtimin e Byrosë Kombëtare të Hetimit do t’i nënshtrohen testit të Poligrafi
I mori jetën gruas teksa bënte gara me makina, burg të përjetshëm për shqiptarin në Zvicër Gjykata e Landit në Kleve të Zvicrës ka vendosur burg të përjetshëm për shqiptarin nga Kosova pasi përplasi për vdekje n
Digjet Prishtina, qytetarët festojnë Pavarësinë (VIDEO) Qindra qytetarë e kanë zgjedhur një mënyrë më ndryshe për ta festuar përvjetorin e 12-të të Pavarësisë. Ata me makina
Mbylli zyrën e u nis drejt shtëpisë, vdes sa del nga makina zyrtari në Delvinë Përgjegjësi i Gjendjes Civile në Bashkinë Delvinë ndërroi sot jetë, pas një ataku kardiak. Ndarja e papritur e tij ng
Aksident në Tiranë, makina del nga rruga e përplas dy kalimtarë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë pak orë më parë. Rreth orës 19:10, në "Yzberisht" , në rrugën "Kadri Rroshi
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Kukësi "krehet" nga Policia e Shtetit, sekuestrohen makinat luksoze Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion blic në qytetin verior, Kukës. Burime kofidenciale bëjnë me dije se janë s
Makina përplas triçiklin dhe e përmbys, shoferi përfundon në spital Një makinë ka përplasur një triçikël duke lënë të plagosur drejtuesin e mjetit. Ky i fundit mbeti i plagosur, pasi mj
Tre fuoristradat zhytyr në mes të detit në Vlorë, zbulohet shkaku i pamjes misterioze Një pamje e çuditshme dhe misterioze ka zgjuar ditën e sotme qytetin e Vlorës. Tre makina fuoristradë janë gjetur të
Tre fuoristrada gjenden të zhytura në zonën e plazhit në Vlorë Një pamje e ccuditshme dhe misterioze ka zgjuar ditën e sotme qytetin e Vlorës. Tre makina fuoristradë janë gjetur të
Aksident në Fier, përplasen makinat e lëndohen dy shoferët Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit. Në aksin rrugor Fier-Ballsh pranë f
U eliminua në një atentat mafioz, kujt i përkasin dy makinat e blinduara që u sekuestruan në Vlorë Policia e Vlorës ka bllokuar katër makina të blinduara në qytet. Albeu.com mëson se vendimi për sekuestrimin është m