999 rezultate për

makinĂ

Dy makina bëhen copash në Fier, ka të plagosur Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në në aksin rrugor Fier-Vlorë. Bëhet e ditur se si pasojë e aks
Aksident i rëndë në Shkodër, makinat bëhen copash Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Shkodër-Bushat, ku dy mjete janë përplasur në fshatin Beltoje. B
Kush është shqiptari që vdiq në aksidentin e sotëm në Itali (FOTO LAJM) Fotografia i përket 20 vjeçarit shqiptar Manuel Toska, i cili mëngjesin e sotëm humbi jetën në mënyrë tragjike për shkak
Prezantohet makina kampione në fuqi e F1 (FOTO LAJM) Sot ishte radha e Mercedez të prezantonte makinën për vitin 2019, shkruan Albeu.com Skuadra Mercedez shpreson se kjo
Makina përplas për vdekje të riun dhe largohet me shpejtësi Një i ri është përplasur mbrëmjen e sotme nga makina në Kavajë. Si pasojë ai ka humbur jetën, ndërsa autori është lar
“K*rv pa vlerĂ«â€, fansat shpĂ«rthejnĂ« kundĂ«r Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet pĂ«r fotografitĂ« e saj provokuese dhe stilin e kuruar qĂ« ka. Ajo preferohet dhe Ă«shtĂ« shumĂ« e k
Gjobat e policisë nuk kursejnë as makinat luksoze në Tiranë (FOTO LAJM) Edhe pse Policia Rrugore i ka shtuar masat, shumë shoferë nuk friksohen dhe parkojnë ku të munden. Siç duket edhe nga
Vjen një lajm trishtues nga këmbësorja që u godit nga makina Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Polici
Makina, pushime luksi dhe festa të çmendura: Jeta e fëmijëve të pasur të Greqisë (FOTO LAJM) Festa dhe shpenzime pa fund, duket se është motoja e fëmijëve të pasur grekë teksa postojnë në rrjetet sociale foto pers
Makina përplaset me kamionin në Fushë-Krujë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Derven të Fushë-Krujës. Sipas informaooneve paraprake makinë dhe një kamion
Ndryshon procedura për makinat, si do të nxirren tashmë nga qarkullimi Pak para se të ikte nga zyra, Damian Gjiknuri ka firmosur edhe një udhëzim, i cili pritet t'i hapë mjaft punë pronarëve
Makinat përplasen "kokë më kokë" në Peqin Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në rrugën që të çon në Peqin. Në ketë aksident janë përfshirë dy mak
Benzi përplas 10 makina, kamerat kapin aksidentin e tmerrshëm në Vlorë (VIDEO) Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur në Vlorë, ku një mjet tip "Benz" me targa AA 272 RB ka dalë nga rruga dhe ka fluturu
Zbardhen detaje nga makina që u qëllua Arben Bilali Detaje të reja për vrasjen e ish-efektivit të policisë Arben Bilali i cili mbeti i vrarë pak më parë në Selitë. Burim
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë hapur Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Makina pĂ«rplas keq dy kĂ«mbĂ«soret nĂ« Fier NjĂ« makinĂ« mĂ«sohet se ka pĂ«rplasur dy kĂ«mbĂ«sorĂ« gjatĂ« ditĂ«s sĂ« sotme nĂ« qytetin e Fierit. MĂ«sohet se makina tip ‘Be
Kylie Jenner nuk kursehet, reklamon shtëpitë dhe makinat luksoze Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme: qielli është blu, bari është i gjelbër e ndërsa Kylie Jen
Aksident i frikshëm në Elbasan, makina përfundon me goma përpjetë Një aksident automobilistik ka ndodhur në Elbasan ku një automjet është përmbysur në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në aks
Makina pĂ«rplas keq tĂ« moshuarĂ«n nĂ« Fier NjĂ« aksident i rĂ«ndĂ« ka ndohdur pak minuta mĂ« parĂ« nĂ« qytetin e Fierit ku raportohet se njĂ« automjet tip tip “Opel Astra
Shkrumbohen tre makina nĂ« VlorĂ«, dyshimet e para Tre automjete janĂ« djegur gjatĂ« natĂ«s nĂ« lagjen “Uji i ftohtĂ«â€, nĂ« qytetin e VlorĂ«s. Sipas policisĂ«, zjarrvĂ«niet janĂ«