999 rezultate për

make-up

Ujë e sapun, do mahniteni nga pamja e Samanta Karavellës pa make-up (FOTO LAJM) Jemi mësuar që në profilin e “Instagram”-it të Samanta Karavellës të shohim gjithmonë fotografi ku ajo shfaqet e kuruar
Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë (FOTO LAJM) Kemi disa muaj që moderatoren e njohur, Xhemi Shehu, nuk e shohim më në ekran. Por kjo nuk do të thotë se nuk është akti
Vdes nga mbidoza make-up artistja kosovare (FOTO LAJM) Make-up artisja e njohur Kosovare, Marigona Obërtinca ka ndërruar jetë ditën e sotme. Sipas mediave të Kosovës, ajo që ë
Do fërkoni sytë, ndryshimi nga make-up te këto vajza është magjik(FOTO LAJM) Samer Khouzami është një artiste libaneze e fokusuar kryesisht tek make up i fytyrës duke i bërë vajzave dhe grave një n
Make-up gjatë verës? Ekspertët kanë disa këshilla Është verë dhe shumica e produkteve që vendosni në fytyrë, shkrijnë menjëherë. Për të shmangur këtë, ja disa këshilla se
Pa make-up dhe të shndërruar, si i "transformoi" karantina yjet botëror (FOTO LAJM) Profilet e kuruara të VIP-ave, daljet mbresëlënëse publike, flokët vezullues e të mirëtrajtuar, duket se i përkasin tash
Pa make-up dhe zbathur në rrugët e Beverly Hills, Kylie thyen rregullat e izolimit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi 171 milion ndjekësve të saj në Instagram që të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
Mario vë të ëmën para përgjegjësisë: E mban mend kur thoje se make-up nuk është për ty (VIDEO) Mario Dedivanoviç pak kohë më parë bëri bujë me deklaratën e tij duke rrëfyer publikisht orientimin e tij seksual. Grimi
Me streçe dhe pa make-up, Ivanka Trump del për vrap rrugëve të Uashington (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner sfiduan temperaturat e ulëta dhe shijuan një vrap në natyrë. Të rre
Si te bëjme make-up sipas ngjyrës së lëkurës Aplikimi i pudres se fytyres eshte baza e nje make up-i te bukur dhe perfekt. Nese do te shohim lekuren, do te verejme n
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
I dalin fotot pa make-up, diva e muzikës "masakrohet" nga fansat (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka përfunduar në faqet e para të gazetave pasi ka dalë në rrugët e N eë0Yorkut pa make-up. 50 vjecarja
Kejvina Kthella vetëm në të brendshme, shkëlqen pa make-up (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Nuk do u besoni syve si duken VIP-at pa grim (FOTO LAJM) Ditët e sotme, të pakta janë vajzat të cilat qëndrojnë gjatë ditës "ujë dhe sapun". Make-upi tashmë është kthyer në
Ujë dhe sapun! Si duket Kejvina pa pikë tualeti Kejvina Kthella është bërë një nga vajzat më të komentuara nga mediat që pas daljes së saj të parë në emisionin e njohur
Alketa si Jennifer Lopez, shfaqet në video pa pikë make-upi (VIDEO) Jennifer Lopez publikoi një video gjatë përgatitjeve të Oscars që u quajt shumë e guximshme. Ajo dukej pa ‘make up’,
Ndryshimi drastik i 19-vjeçares, bëhet yll vetëm me make-up Herët a vonë në jetë, të gjithë e dimë si është të të mbushet fytyra me puçrra. Disa prej nesh i lënë të kalojnë dhe s’i
Artistët e make-up zbulojnë sekretin e lyerjes së buzëve Artisti i grimit Kevyn Aucoin ka një teknikë të tijën në aplikimin e buzëkuqit. Vizatoni konturin e buzëve më një lap
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë q