999 rezultate për

make

Të gjitha natyrale, VIP-at më të bukur pa grim (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
Përfshirë edhe kancerin, 6 dëme që letrat e lagura mund t'i shkaktojnë lëkurës Edhe pse fshirja e make up-it me letra të lagura ju lehtëson pas një dite të lodhshme, në të vërtetë nuk është ashtu. Në
Pa pikë grimi në fytyrë, kush nga vajzat VIP shqiptare duket më bukur? (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
Me flokë të shkatërruar dhe pa make up, Bebe Rexha fotografohet nga paparacët (FOTO LAJM) Artistja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha doli nga shtëpia e saj të enjten për të bërë një vizitë të distancuar-shoqëro
Pa make-up dhe të shndërruar, si i "transformoi" karantina yjet botëror (FOTO LAJM) Profilet e kuruara të VIP-ave, daljet mbresëlënëse publike, flokët vezullues e të mirëtrajtuar, duket se i përkasin tash
Pa make-up dhe zbathur në rrugët e Beverly Hills, Kylie thyen rregullat e izolimit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi 171 milion ndjekësve të saj në Instagram që të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar
"Ujë dhe sapun", si duket ish-Sofi e Çanit pa make up (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
"Gënjen që je pa make up", si rallëherë Rasheli i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Rahel Kolaneci ka publikuar para disa orësh në rrjet një foto ku pretendon se është pa make up. Si gjithmonë fotograf
Po produktet e make up-it, a përbëjnë rrezik këto kohë? Koronavirusi ka infektuar një pjesë të mirë të njerëzve në të globin. Edhe pse të izoluar nëpër shtëpia, të gjithë trego
Ëndrra e çdo vajze, mësoni si të dukeni të bukura edhe pa make up Çdo grua posedon një joshje natyrale dhe bukuri që i ndihmojnë asaj të duket e mahnitshme gjithmonë. Bukuria e vërtet
Makeup për meshkoj, Korea e Jugut dominon tregun Korea e Jugut ka përqafuar prej kohësh produkte bukurie që shihen si të patregtueshme nga tregu perëndimor. Produktet
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Kiara Tito sërish në ekran, ka një thirrje për të gjitha vajzat që janë të apasionuara pas modës (FOTO & VIDEO) Pas pauzës që bëri nga ekrani, Kiara Tito do të rikthehet sërish dhe fuqishëm. Spektakli i ri do të quhet Style Star
E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM) Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderat
Enca ti je?! Këngëtarja "kapet" pa make up, dhe ju sigurojmë që s'do t'a njihni! (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Ajo përflitet shumë për format e saj bombastike dhe
3 këshilla të thjeshta që "make up-i" t'ju rezistojë gjatë gjithë ditës Asnjë vajze nuk i pëlqen kur ‘make up-i’ shkrin për shkak të diellit apo fshihet gjatë ditës. Nëse ju qëndroni me orë të
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
Mario vë të ëmën para përgjegjësisë: E mban mend kur thoje se make-up nuk është për ty (VIDEO) Mario Dedivanoviç pak kohë më parë bëri bujë me deklaratën e tij duke rrëfyer publikisht orientimin e tij seksual. Grimi
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, si duket Rina pa makeup (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në Instagram Rina Balaj, ndan shpesh me fansat foto dhe video të saj ku shfaqet super seksi dhe merr qin
Rrjeti po "çmendet", Michelle Pfeiffer publikoi foto pa filtra dhe make up (FOTO LAJM) Aktorja 61 vjeçare Michelle Pfeiffer ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instragram një foto ku shfaqej pa grim