999 rezultate për

majten

Supergoli i fundjavës vjen nga bomberi i Evertonit (VIDEO) Richarlison ka shënuar një supergol pak minuta më parë në ndeshjen ndaj Manchester United. Bomberi i Evrtonit shtang
‘A i bie ndonjëherë me të majtën?’, Belinda vendos në siklet Olen Çesarin Pas Besa Kokëdhimës, i ftuar në “Xing me Ermalin” ka qene edhe violinisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Olen Çesari i
Messi magjik, shënon supergol ndaj Sevillas (VIDEO) Vetëm 4 minuta ka zgjatur avantazhi i Sevillas pas golit të Navas, teksa Lionel Messi ka barazuar gjithcka me një superg
Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
Spektakël dhe magji nga Zhegrova, i shënon supergol Olympiacosit (VIDEO) Edon Zhegrova, 18-vjeçari i talentuar i Kosovës, që i shënoi edhe një gol Shqipërisë në miqësoren e luajtur në muajin ma
Belgjika afër golit, Franca shpëton për pak (VIDEO) Franca dhe Belgjika po luajnë gjysmëfinalen e parë në Kupën e Botës në Shën Petersburg. Në minutën e 15' vjen shkënd
Berlusconi: Të përzëmë 5 Yjet, qeverisim me të majtën Në Itali vazhdojnë ende dilemat se cilat do të jenë forcat që do të qeverisin vendin, pa zgjedhjeve parlamentare që nxor
Paskal Milo shpërthen “bombën”: Rama po asgjeson të majtën Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo e konsideron të frikshme fitoren e PS-së në zgjedhjet e 25 qershorit.
Partizani kalon shumë shpejt në avantazh, por barazojnë bullgarët (VIDEO) Partizani e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën ën Europa League, teksa ka gjetur rrugën e rrjetës që në minutën e
Paralajmëron Zheji: Partia e Blushit do ta bëjë copë-copë të Majtën Artur Zheji paralajmëron se partia e re, sado pak sukses të ketë ajo do të shënojë një copëzim të mëtejshëm të së majtës
Xhufi nuk i ndahet Ramës: S'ke lidhje me të majtën Një deklaratë mjaft të fortë ka dhënë historiani Pëllumb Xhufi ndaj kryeministrit Rama, për të cilën ai ka thënë shkurt
Barazon Zvicra, vjen goli i dytë i shqiptarëve në “Euro 2016” (VIDEO) Zvicra barazon rezultatin ndaj Rumanisë. Admir Mehmedi në minutën e 56-të ka realizuar golin e barazimit 1-1, pas një go
Shala rikthehet te goli me Liberecin (VIDEO) Herolind Shala ishte protagonisti absolut i fitores së skuadrës së tij Slovan Liberec në kampionatin cek në transfertën
Ky është goli i pamundur i Ricardinhos ndaj Serbisë (VIDEO) Kampionati Europian Futbollit në sallë ka dhuruar një super gol që nuk e keni parë deri më tani. Ricardinho shënoi ndaj
"Rama i bën qokën mbështetësve" Përmes postimit të një fotoje në Facebook, kryeministri ka zgjedhur që të falenderojë të gjithe votuesit të cilët zgjodh
Meidani: Rama s'duhet të bëjë thirrje që qytetarët të votojnë të majtën! Rexhep Meidani i ka cilësuar si shkelje të Kushtetutës thirrjet e kryeministrit Rama, për të votuar vetëm kandidatët e m
Një penallti të tillë nuk e keni parë kurrë më parë (VIDEO) Një ndeshje miqësore mes dy televizioneve në Poloni, TVN dhe TVP, ka sjellë edhe një prej penalltive më të bukura dhe më
Ja kush ishte goli më i bukur i Botërorit (VIDEO) Pas titullit si golashënuesi më i mirë në Brazil 2014, talenti kolumbian James Rodriguez siguron edhe titullin e FIFA-s
Predha e Benitez, gol nga mesfusha (VIDEO) Në fitoren e së shtunës në ndeshjen mes FC Dallas dhe Vancouver Whitecaps e cila përfundoi 3-1, nuk mund të mos vlerësoh
Pack uron të majtën për fitoren: Shpresojmë që ata të mbajne premtimet Eurodeputetja Doris Pack analizon procesin e zgjedhjeve në Shqipëri dhe qeverisjen e ardhshme nën drejtimin e të majtëve