999 rezultate për

majte

Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Barcelona pa mbrojtës të krahut të majtë kundër Interit Barcelona e ka pësuar një goditje vetëm disa orë para se të fillojë përballja kundër Interit në kuadër të Ligës së Kampi
Pse shqiptarët mbajnë një fije të kuqe peri rreth dorës së majtë? Ky simbol përdoret për t’ju mbajtur larg fatkeqësive. Me këtë ata besojnë se një fije e kuqe peri mbron nga syri i keq d
Evra kapet me Giggs: Pse duhet të më vrasësh kështu në TV? Rayn Giggs dhe Patrice Evra ishin të ftuar në një shfaqje televizive për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit në ek
5 arsyet pse duhet të flini gjumë në anën e majtë Ka shumë pozicione që njerëzit marrin në momentin që do flejnë gjumë. Disa zgjedhin të flenë drejt, disa me barkun të zë
E rrallë në Serinë A, 3 gola për 14 minuta Një nga lojtarët e spikatur sezonet e fundit në Seria A, është padyshim Domeniko Berardi në radhët e Sasuolos. Në tak
Bashkoni pëllëmbët dhe mësoni sa fat keni në dashuri Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informac
Dita Ndërkombëtare e Mëngjarashëve, historia intriguese Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Mëngjarashëve! Ndërsa bota dixhitale çdoherë më shumë ka sjellë avantazhe si për mëngja
Arsyet pse kopsat e këmishës te vajzat dhe djemtë janë në anë të ndryshme Nëse një këmishë na pëlqen shumë por nuk jemi të sigurt nëse është për femra apo për meshkuj, mjafton të shikojmë në cil
Pse njerëzit mbajnë orën në dorën e majtë Nga ‘refleksi’ ne vetvetiu e vëmë orën në kyçin e dorës së majtë, por a keni menduar ndonjëherë përse? Megjithatë, në
Historia e fotos prekëse që po qarkullon në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Një djalë i vogël që ka lindur pa dorën e tij të majtë ka prekur zemrat e të gjithëve pa dallim, pasi ai u përshëndet me
Barcelona e gjen në Bundesligë zëvendësuesin e Alba Barcelona është vënë në kërkim të një mbrojtësi të majtë, që do të zëvendësonte Jordi Alban. Katalanët kanë vendsour
E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM) Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore! Fashionista e njohur kishte pozuar
Fatos Nano komenton zgjedhjet e sotme (VIDEO) Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano, me bashkëshorten e tij kanë votuar ditën e sotme
Të majtët e Albin Kurtit nisin politikën në Shqipëri: Rama ik Jo vetëm opozita, por edhe lëvizja “VETËVENDOSJE!” e Albin Kurtit kërkon dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Sipas t
Mbrojtësi i Eintracht Frankfurt konfirmon interesimin e Romës për të Jetro Willems mund të jetë lojtari i ri i Romës nga edicioni i ardhshëm. Mbrojtësi holandez e ka pranuar se do të lar
Modeli i preferuar i unazës do të thotë shumë për tipin tuaj (FOTO LAJM) Çdo vajzë do të dontë që në gishtin e katërt të dorës së majtë të mbante një unazë të çmuar, në emër të dashurisë ! Zgje
"Po na shtypin kalamajtë këta të PS, ecin dhe me makina pa targa" Sali Berisha ka postuar këtë të dielë denoncimin e një qytetari i cili thotë se në Bulqizë anëtarët e PS-së ecin me maki
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Supergoli i fundjavës vjen nga bomberi i Evertonit (VIDEO) Richarlison ka shënuar një supergol pak minuta më parë në ndeshjen ndaj Manchester United. Bomberi i Evrtonit shtang