999 rezultate për

majollarit

Del nga burgu i dyshuari për vrasjen e Majollarit, nëna e trishtuar tregon prapaskenat Pas një viti nga vrasja e Marjo Majollarit në Tiranë prokuroria nuk ka asnjë të dyshuar dhe të arrestuar. Me kërkesë të
Pasi i refuzuan azilin u vra në Tiranë, autori drejt lirimit nga burgu Mario Majollari u vra një vit më parë pranë banesës së tij në rrugën ‘Aleksandër Moisiu’ në Tiranë dhe i dyshuar për kët
U arratis drejt Kosovës, vrasësi i Marjo Majollarit habit me sjelljen në polici I arrestuari për vrasjen e Marjo Majollarit, Kastriot Gjuzi, pas arrestimit në Kosovë, është marrë në pyetje dy herë nga
E FUNDIT/ Arrestohet vrasësi i Marjo Majollarit Ditën e sotme është vënë në pranga vrasësi i Mario Majollarit, 28 vjeç. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se
Gazetarja rrëfen detaje të reja nga atentati: Vrasësi e ruante Marion prej kohësh Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar në News24, disa detaje në reja në lidhje me vrasjen e Marjo Majollarit. Lala ka
Zbardhet vendimi i gjykatës suedeze për Marjon: Pse iu refuzua azili Ndërkohë që kanë kaluar vetëm disa ditë nga vrasja e Mario Majollarit, janë zbardhur arsyet pse iu refuzua kërkesa për a
Gjaksi nuk ishte vetëm, kush janë bashkëpunëtorët në vrasjen e Majollarit Vazhdojnë hetimet për kapjen e autorit dhe zbulimin e rrethanave të vrasjes së Marjo Majollarit. Policia e Tiranës ë
Policia në aksion, vrasësi i Marjo Majollarit fshihet në Dajt Autori i dyshuar për vrasjen e Majollarit fshihet në Dajt. Burime nga policia bëjnë me dije se Kastriot Gjuzi fshihet
Dedikimi rrëqethës i motrës së Mario Majollarit: Ti s’do më lesh kurrë vetëm Mario Majollari, 28-vjeçari që u vra pranë banesës së tij, në një rrugë të pandriçuar në zonën e ish-Kinostudios zbulohe
Zbardhet krimi, shpallet në kërkim vrasësi i Marjo Majollarit Policia ka zbardhur dhe ka shpallur në kërkim autorin e vrasjes së Marjo Majollari, të ndodhur mbrëmë në Tiranë. Pol