999 rezultate për

majmunit

Foto që po bëjnë xhiron e botës, majmuni i zgjat dorën njeriut për ta nxjerrë nga lumi (FOTO LAJM) Majmuni, i cili jeton në një zonë pyjore të mbrojtur në Borneo, u pa duke u përkulur dhe duke i dhënë një dorën për ta n
Përqafimi i dhimbshëm i majmunit kur i vrasin nënën e tij (VIDEO) Kjo video prekëse shfaq momentin kur një majmun i vogël shtrihet mbi trupin e nënës së tij të vdekur, e cila u vra nga n
Përqafimi prekës i majmunit kur do të ndahet nga doktorët (VIDEO) Disa doktorë e kthyen një shimpanze në natyrë pas rehabilitimit të qëndrueshëm, por nuk menduan se do të ndodhte kjo.
Policia në kërkim të majmunit, vodhi dhe mbyti një fëmijë Policia indiane është në kërkim të një majmuni që dyshohet se vodhi një fëmijë nga shtëpia, trupi i të cilit u gjet më v
Majmuni me "fytyrë njeriu" bëhet hit në internet (VIDEO) Një majmun me "fytyrën e një njeriu" ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të mediave sociale në Kinë këto ditë. Pamjet
Arrestohet "Tarzani" në Amerikë (VIDEO) Policia amerikane ka arrestuar një 37-vjeçar, i cili ishte futur gjysmë i zhveshur dhe i mbuluar me baltë, në një kopsht
Ja çfarë ndodh kur silleni keq me një majmun (VIDEO) Një djalosh i ri, nga Shimla e Indisë veriore, gjatë shëtitjes në rrugët e qytetit me shokun e tij, ngacmon një majmun,
Miqësi e pazakontë midis majmunit dhe qenve (VIDEO) Në këtë video shfaqet një miqësi e pazakontë ku ne shohim se si mbi batanijen e kuqe, majmuni është shtrirë pranë disa q
Majmuni inteligjent (VIDEO) Video të cilën do të shihni është ndoshta nga më gazmoret. Një majmun merr nga një person disa monedha dhe i fut në maki
“Sulmi” i majmunit (VIDEO) Një majmun i zi alfa nga zilia ka sulmuar një vizitor të kopshtit zoologjik që ndodhej pak hapa larg tij. Majmuni duket