999 rezultate për

majlinda

Majk dhe Majlinda shihen sërish bashkë (FOTO LAJM) Dyshja me e diskutuar e kohëve të fundit është reperi i njohur Majk dhe Majlinda Zeka. Ata kanë pasur një lidhje shu
Majlinda Bregu thumbon keq kundërshtarët: Ka politikanë paturpësisht… Kryetarja e Këshillit Kombëtar të Integrimit Europian, Majlinda Bregu ka njoftuar sot përmes një statusi në FB, se më 9
U largua nga Kuvendi por Majlinda Bregu nuk i ndahet palestrës (FOTO LAJM) Ish deputetja demokrate Majlinda Bregu mbetet një nga femrat më me shije dhe më të kujdesshme për paraqitjen e saj në Ku
Majlinda Bregu braktis PD për PDIU? Ja fotoja që ngre dyshime (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është një ndër figurat më të komentuara në Partinë Demokratike. Herë për përvojën e gjatë në PD, herë
Majlinda Bregu thumbon keq Bashën: Turp, PD si loja ngriva-shkriva Majlinda Bregu ka reaguar sërish në lidhje me situatën kritike në PD. Me anë të një statusi në Facebook, Bregu hedh
Nuk i eci në politikë, Majlinda Bregu fillon punë parukiere?! (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të njohura në Shqipëri. E njohur për natyrën kontradiktore dhe shpërthy
A do të kandidojë për kryetare të PD? Ja përgjigja e Majlinda Bregut (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu tha sot në “Zonë e Lirë” se ajo nuk do të jetë kandidate për kreun e PD-së. Bregu
Për kë votoi Kejda, vajza e Majlinda Bregut më 25 qershor? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut po merr çdo ditë e më shumë vëmendje në median online. Herë për shkak se është
Vajza e Majlinda Bregut zgjidhet mbretëresha e maturës (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Në garë me vajzën e Majlinda Bregut, vajza e deputetes së PD do t’ju mahnisë Ajo është vajza e deputetes Albina Deda dhe është një ndër vajzat më të bukura shqiptare. E angazhuar prej kohësh në
Demokratëve nuk u del inati me Bregun: U bëre ti... (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është tashmë nën sulmin e dhjetra demokratëve të mërzitur me postimin e fundit të saj ku theksonte se nuk
Demokratët "masakrojnë" Bregun në Facebook: Paç faqen e zezë! Pas shpalljes së hapur garën për kryetar partie të Partisë Demokrate, ka reaguar sërish Majlinda Bregu. Me një statu
Demokratët “grijnë” Majlinda Bregun: Bëre paradë mode për 4 vite Pas akuzave të rënda në drejtim të kreut të PD-së dhe kërkësës që ai të dorëhiqet, demokratët kanë shpërthyer ashpër nda
Sulmoi ashpër Bashën pas humbjes, rrjeti shpërthen kundër Majlinda Bregut Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka reaguar ashpër me anë të një statusi në Facebook ndaj kreut të PD Lul
PD apo PS? Majlinda Bregu voton por ky veprim "çmend" demokratët Majlinda Bregu bashkë me familjen e saj i është drejtuar qendrës së votimit për të shprehur vullnetin, bindjen dhe dëshi
A do të jetë përball Lulzim Bashës në garën për kreun e PD? Ja çfarë thotë Majlinda Bregu Majlinda Bregu, deputetja e Partisë Demokratike që Lulzim Basha nuk e përfshiu në listat e kandidatëve për deputetë në z
Majlinda zbulon se çfarë po ndodh me Kejdën pasi veshi fustanin e bardhë Vajza e Majlinda Bregut ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së medias. Hera më e fundit ishte dalja e saj në pasare
50 mijë euro ryshfet, 4 vite burg për Majlinda Andrean dhe burrin e saj Gjykata e Lartë ka vendosur sot 4 vjet burg për gjyqtaren Majlinda Andrea, akuzuar për korrupsion pasiv lidhur me marrje
“Kur nuk tallej njeri as me fushatën, as me simbolet”, Majlinda bëhet nostalgjike Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu, ma anë të një postimi në ‘Facebook”, ka publikuar një foto me sloganin e
Vajza e Majlinda Bregut bëhet nuse sfilatash (FOTO LAJM) Vajza e deputetes Majlinda Bregu ka shkëlqyr e veshur me fustanin e nusërisë. Kejda është përzgjedhur nga ‘Geraldina