999 rezultate për

majlinda

Reagon Majlinda Bregu pas propozimit të Ramës: Po, dhe jam e nderuar! Pas lajmit se Majlinda Bregu është propozuar nga kryeministri Edi Rama për postin e Sekretarit të Përgjithshem, të Këshi
Nga Belgjika në Francë, vajzën e Majlinda Bregut e ngacmojnë në mes të rrugës Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Ditë e veçantë për Majkun dhe Majlindën Djali i tyre sot i bëri 8 muaj Njëra nga lidhjet më të përfolura të showbizit, është ajo mes reperit Majk dhe Majlinda Z
Majlinda e quan veten nënë të ''mërzitshme'' (FOTO LAJM) Majlinda Zeka, emri i së cilës është lakuar shumë në shtypin rozë për shkak të lidhjes së saj me reperin Majk, është me
E dinim sypatrembur, motrat tregojnë fobinë e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Edhe pse ndonjëherë njerëzit të japin përshtypjen se janë mjaft me karakter të fortë dhe aspak frikacakë, fobia është nj
Majk ndihet i bekuar me Roanin e vogël Ish çifti i famshëm Majk e Majlinda që kur i ndanë rrugët plotësisht, lanë pas një histori që do i ndjek pas për gjithë
50 mijë euro ryshfet, lirohet nga burgu burri i ish-gjyqtares Majlinda Andrea Gjykata ka liruar nga burgu Odhise Andrea dhe Ilia Çabiri të dënuar për korrupsion. Andrea ishe dënuar me 1 vit e 6 m
Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raporti
ON&OFF/ Fevziu ironizon Majlinda Bregun në sy të Bashës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut janë shfaqur prapaskenat e emisioneve të kaluara. Ndër të t
Vajza e Majlinda Bregut rikthehet në Shqipëri, tregon çfarë pret nga 2018 (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Majlinda publikon video ku Roani përkëdhelet (VIDEO) Thuajse çdo veprim të Roanit, Majlinda po e ndan me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku njësoj ka vepruar edhe sot. Nj
Vajza e Majlinda Bregut braktis Belgjikën dhe rikthehet në Shqipëri për festa Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Dyshoi për virgjërinë dhe e braktisi, burri kërkon të bëjë ADN e fëmijës në Europë Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i s
Majlinda Zeka: Kjo është dhurata më e mirë e vitit 2017 (FOTO LAJM) Për Majlinda Zekën nuk është se dinim shumë deri në momentin kur u bë e ditur se është në lidhje me reperin Majk. Çif
Roani blen ‘'veturë’' si të Majkut (FOTO LAJM) Bëmë baba të të ngjajë. Reperi Majk shpesh ka treguar pasioni që ka ndaj veturave, majde, pothuajse gjithë postimet n
Majlinda Kelmendit i jepen 30 mijë euro për Lojërat Olimpike Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Komiteti Olimpik i Kosovës, Federata e Xhudos e Kosovës (FXHK) dhe xhudistja M
Vajza e Bregut publikon fotografi nga party në Belgjikë, komenti që tundi rrjetin Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Në kulmin e nervave, Majlinda Bregu nxjerr inatin në palestër (FOTO LAJM) Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu mbetet një ndër politikanet më të pëlqyera nga demokratët por edhe nga so
Majlinda Bregu s’e fal Bashën, flet hapur për tradhti Ish deputetja e PD, Majlinda Bregu e deklaruar prej kohësh tashmë kritike e lulzim Bashës, ka munguar sot në festën e PD
Majlinda Bregu ashpërson tonet: Gruaja nuk duhet kujtuar vetëm kur vritet Projektrezoluta për dënimin e dhunës kundër gruas ka kaluar në Parlament. Të gjitha partitë kanë votuar pro kësaj rez