999 rezultate për

majlinda

E bëri ministre, Berisha flet pas kaq kohësh për Majlinda Bregun Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Por pas zgjedhjeve të 25 qershorit, ku Basha
E bëri ministre, çfarë mendon sot Majlinda Bregu për Sali Berishën Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Por pas zgjedhjeve të 25 qershorit, ku Basha
Tradhtare e PD? Majlinda Bregu flet për herë të parë për marrëdhëniet me Ramën A lobio Rama që Majlinda Bregu të marrë pozicionin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal
Deputete e ministre, por dita e parë e Majlinda Bregut në Kuvend ishte tmerr Majlinda Bregu ka rrëfyer ditën e parë në Kuvendin e Shqipërisë. Bregu ka treguar se si ditën e parë në seancë u la p
Majlinda Zeka në një lidhje me këngëtarin e famshëm? (FOTO LAJM) Emri Majlinda Zeka është padyshim një nga emrat me të lakuar në mediet rozë. Lidhja e saj e dashurisë me reperin Maj
Bregu merr edhe zyrtarisht detyrën në Këshillin e Bashkëpunimit Rajonal Takimi i 10-të Vjetor i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), mbajtur sot në Brdo pri Kranju, miratoi Raportin Vjeto
Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban “fronin" Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Falsifikoi testamentin, Apeli lë të lirë noteren shkodrane Gjykata e Apelit në Shkodër ka liruar noteren Majlinda Dibra, me vendim masën e sigurisë lehtësuese “detyrim paraqitje”
Jo vetëm Zajmina me karrocë të shtrenjtë, Majlinda Zeka ka një të tillë Këngëtarja bukuroshe, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë para pak kohësh vogëlushen
Majlinda Bregu: Lulin e njoh që në gjimnaz, më nervozon sa dua t’i bërtas Majlinda Bregu tashmë ka pak kohë që është larguar nga politika, dhe sipas saj jo me dëshirë. Bregu ka folur pa dorez
Vajza e Majlinda Bregut prek zemrat me dedikimin për nënën e saj (FOTO) Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu i ka bërë gjatë ditës së sotme një dedikim mjaft prekës nënës së saj në ditën e gru
Majlinda uron ditën e gruas nëpërmjet kësaj fotografie (FOTO LAJM) Edhe ish e dashura e Majk ka ndarë urimin e saj për 8 Mars. Ajo nuk ka publikuar foto me nënën e saj por ka zgjedhur
Si dukeshin motrat Bregu 23 vite më parë? (FOTO LAJM) Ornela Bregu ka postuar një foto me motrat e saj Majlindën dhe Rovenën. Fotoja e postuar është një foto familjare të vit
Me barkun jashtë, kështu se keni parë kurrë Majlinda Bregun (VIDEO) ish-deputetja Majlinda Bregu dhe vajza e saj Kejda, kanë një marrëdhënie me shumë më shumë se vetëm "nënë e bijë". H
6 mijë euro çantë, vajza e Bregut shkon në shkollë me Chanel (FOTO LAJM) Vajza e ish-ministres Majlinda Bregu është një ndër më të komentuarat në median rozë. E kjo falë pamjes së saj, vesh
Bregu i përmend burrërinë Ramës: Kush e ka seriozisht integrimin, s'ka pse tulatet Vendimi i BE-së në në lidhje me hapjen e negociatave të Shqipërisë, ka qenë një goditje e rëndë për Shqipërinë ditën e s
Vajza e Majlinda Bregut nuk ndalet, ku po udhëton këtë herë? (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
CNN kujton ditën kur xhudistja, Majlinda Kelmendi shkroi historinë (VIDEO) Faqja zyrtare e sportit e kompanisë së madhe amerikane të medias, CNN, ka rikujtuar ditën kur të në këtë ditë të vitit 2
Roani i vogël bën ''sherr'' me nënën e tij (FOTO LAJM) Vitin që shkoi, modelja e njohur Majlinda Zeka përjetoi ndjenjën më të bukur duke u bërë nënë për herë të parë. Buku
Reagon Majlinda Bregu pas propozimit të Ramës: Po, dhe jam e nderuar! Pas lajmit se Majlinda Bregu është propozuar nga kryeministri Edi Rama për postin e Sekretarit të Përgjithshem, të Këshi