999 rezultate për

majlinda

"13 vite më parë", Majlinda Bregu publikon papritur këtë kujtim (FOTO LAJM) Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj. Majlinda
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM) Tashmë vajza e Majlinda Bregut është jo pak e njohur për mediat rozë. Ajo është diskutuar mjaft si për jetën e saj pr
Drogë në makinën e kryebashkiakes? Reagon ashpër Majlinda Bufi Ditën e sotme në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se nipi i kryebashkiakes së Reskovecit është proceduar penalisht.
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban "fronin" Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Majlinda Bregu nuk njihet, e dobësuar dhe me veshje sportive (FOTO LAJM) Prej vitesh e angazhuar me punë në Sarajevë, ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, shihet rrallë në kryeq
"Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të
Festoi ditëlindjen, e bija surprizon Majlinda Bregun (FOTO LAJM) Ish-deputetja e njohur, Majlinda Bregu festoi ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë, e bija, Kejsa e ka surprizuar Majlin
I biri feston ditëlindjen e 3të, Majk i bën urimin emocionues (FOTO LAJM) Sot, djali i reperit Majk, Roani, feston ditëlindjen. Megjithëse lidhja e reperit me mamanë e të voglit nuk zgjati sh
"Babi ende shpreson se do të kthehen", gruaja tregon historinë tragjike të familjes së saj Majlinda nga Londra përmes një lidhje Skype rrëfeu për rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan, tragjedinë dhe dhimb
U shkarkua nga Rektori, reagon pedagogia Majlinda Keta Pedagogia Majlinda Keta ka reaguar pas vendimit të Rektorit të Universitetit të Tiranës për ta shkarkuar atë. Ajo tho
Nxorri urdhrin për zgjedhjet në universitet, shkarkohet pedagogia Majlinda Keta (FOTO LAJM) Rektorati i Tiranës shkarkon nga detyra pdagogen Majlinda Keta. Në cilësinë e kryetares së Komisionit Institucional t
Brenda shtëpisë moderne të Majlinda Bregut, e bija publikon pamje nga "orari i pushimit" (VIDEO) Marrëdhënia e Majlinda Bregut me të bijën është prej kohësh pjesë e medias ku shpeshherë kanë folur publikisht për njëra
Majk është rikthyer me nënën e djalit? Marrëdhënia e Majkut me mamanë e djalit të tij, Majlindën u shndërrua në telenovelë që pas lindjes së Roanit. Raporti i
Fitoi medalje ari, përurohet në Pejë statuja e Majlinda Kelmendit U përurua sot në Pejë, shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi. U zgjodh pikërisht në vendlindjen e saj për të
Epike! Majlinda Bregu i zë karrigen kryeministrit Rama: Nuk e kam zakon (VIDEO) Ish-ministrja dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu është distancuar përfundimisht nga partia Demokratike. "Mendjet
Frika nga koronavirusi, Majlinda Bregu fotografohet me maskë drejt Berlinit (FOTO LAJM) Frika nga përhapja e koronavirusit duket se ka prekur edhe ish-ministren, Majlinda Brueg. Bregu ka udhëtuar drejt Bel
Majlinda Bregu takohet me Komisionerët Varhelyi dhe Gabriel në Bruksel (FOTO LAJM) Bruksel - "2020 është një vit kritik për rajonin dhe marrëdhëniet e ndërsjella midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, si
"Sa hap e mbyll sytë", VIP-at shqiptarë që u ndanë pa u lidhur mirë (FOTO LAJM) Sado që mundohen tiu mbajnë të fshehta lidhjet e tyre, VIP-ave gjithmonë u dalin të dashurit sheshit. Por është bërë
Burri i kërkon falje "live" gruas pasi e çoi në pyll dhe e dhunoi Vazhdimisht ndodh që midis një çifti të ketë konflikte dhe mosmarrëveshje, të cilat shpeshherë mund të çojnë drejt ndarj