999 rezultate për

majen

Ngrihet flamuri i Kosovës në majën më të lartë të Tanzanisë Pjesëtarët e shoqatës së bjeshkatarëve alpinist "Shkëmbi" në orën 07:30 të mëngjesit të datës 17 shkurt, kanë arritur të
Interi pa kapitenin ndaj Cotrones për të prishur "agjërimin" 2 mujor Në Itali takimi i mbrëmjes rezervon duelin Inter – Crotone, ku zikaltërit kanë një rast të shkëlqyer për të marrë fitore
Foto spektakolare, çifti martohet në majën e malit Everest (FOTO LAJM) Çdo çift ëndërron që fotografitë e martesës të jenë më të bukurat dhe më të vecantat, por një cift australian e çuan e k
Joshua stërvitet në majën e Dubait (VIDEO) Kampioni i botës Anthony Joshua e ka çuar në një nivel të ri stërvitjet e tij, gjersa përgatitet për t’i grumbulluar të
Alpinistja shqiptare thyen rekordin, e para në botë që ngjit Himalajat (FOTO LAJM) Sporti shqiptar duket se po kalon një periudhë të mirë këtë vit. Pas kualifikimit në Europa League të Skënderbeut, një t
Gjermania rikthehet në majën e botës Gjermania, kampione e botës në fuqi, ka zëvendësuar Brazilin në krye të renditjes së FIFA-s, pas rezultateve në eliminat
Futbollisti freestyle performon në lartësinë 183 metra (VIDEO) Një futbollist i stilit të lirë ka treguar aftësitë e tij të pabesueshme në përdorimin e topit në majën e një stacioni r
Inter shkon në majën e mesfushorëve, ia prejnë shkurt duam 100 milionë Rrugë e re, sensacionale ku do të futen në garë, udhëheqësit e Interit. Sipas raporteve të 'sportmediaset.it', në fa
E jashtëzakonshme, çifti zgjedh të martohet në majën më të lartë të botës (FOTO LAJM) Ҫifti më i guximshëm që keni parë ndonjëherë, James dhe Ashley. Shumë prej ҫifteve shpenzojnë një vit ng
4 yjet që po dërgojnë Leipzigun në majën e Bundesligës (FOTO) E kush do ta kishte menduar se një tjetër skuadër do të bënte mrekullinë si Leicetser në sezonin e fundit. Ju duket e pa
Muller: Ja për çarë ka nevojë Gjermania Thomas Muller këerkon një qendërsulmues te Gjermania. Bomberi gjerman kërkon më shumë fuqi në sulmin e kombëtares pasi s
United ndryshon vendosjen taktike me ardhjen e Pogbasë Ardhja e Paul Pogba-së te Manchester United do të ndryshojë edhe skemën e Jose Mourinhos. "Daily Mail" raporton se s
Flamuri dardan në majën e Evropës Mont Blanc Alpinistët e Kosovës dita ditës po pushtojnë majat e larta të Evropës. Ekspeditat e tyre vullnetare, që ata ndërmarrin j
Kush do të dëshironte një shtëpi të tillë?! (FOTO LAJM) Njerëzit përmes punës së tyre kanë arritur që të prekin çdo cep të planetit ku jetojmë. ato kanë luftuar shumë për të fi
Opozita apel qytetarëve: Të pengojmë kapjen e shtetit në majën e tij, në Presidencë Nesër në ora 10:00, do të bëjmë protestën e radhës për largimin e Qeverisë dhe kundër zgjedhjes së Presidentit. I th
Do të ndërtohet kryq gjigand në zemër të Pollogut! (FOTO LAJM) Shoqata e vëllazërisë krishtere do të ndërtojë një kullë prej shkëmbi në zemër të Kodrës së Diellit dhe në majën e saj d
Ja 11 yjet që rreshton sonte Josa ndaj Beshiktashit (FOTO LAJM) Skënderbeu nuk pritet të ketë shumë ndryshime në krahasim me ndeshjet e tjera që ka zhvilluar në turin paraleminator të
Nga shitës në butik, në majën e futbollit Anglez (VIDEO) Dimitri Payet është ylli i ri i kampionatit Anglez. Ai këtë vit u transferua në ekipin londinez të West Ham, ndërsa me p
Liburn Aliu arrin majën e Mont Blanc (FOTO LAJM) Drejtori i Urbanizmit në Komunën e Prishtinës, Liburn Aliu, ka arritur majën e Mont Blanc (Mali i Bardhë) në Francë, e c
Skënderbeu zbret sot në fushë me ekip sulmues (FOTO LAJM) Më në fund dhe Skënderbeu zbret sot në fushë, në ndeshjen e parë të turit të dytë të Ligës së Kampionëve, teksa përballë