999 rezultate për

majĂn

Kush është bukuroshja që do të zëvendësojë Anjeza Majan në Top Channel Anjeza Maja do të largohet nga Top Channel pas tre vitesh drejtim të emisionit “Në Shtëpinë Tonë”. Por me ikjen e Anj
Bora dhe acari bllokojnë fshatrat shqiptare të malësisë së Shkupit Edhe 5 ditë pas reshjeve të fundit të borës, vazhdon te ketë ende vendbanime të izoluara. Pa xhip dhe zinxhirë është
Tortë me fiq të thatë Përbërësit: 4 vezë,1 pako me fiq të thatë, 100 gr gjalpë, 170gr sheqer, 250 gr miell, 125 gr kos të bardhë të pasterizua
Pica buqete me zarzavate Përbërësit për 2 persona: 300g miell, 1 top mocarelë e madhe, ose disa të vogla, 4 domate të pjekura, një tufë, borzilok