999 rezultate për

mahnitur

"Mentaliteti im si në Spanjë", Uzuni mbetet i mahnitur: 4 ditë në shtëpi dhe nisa vrapimin çdo mëngjes Myrto Uzuni vazhdon të punojë në çdo minutë të vetme që të mbajë nivelin ku ndodhet dhe njëkohësisht për të mbërritur në
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Zbuloi më shumë se duhet, Dua Lipa provokon me fustanin e hapur (FOTO LAJM) Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka postuar një foto provokuese. Ajo ndodhet ne Neë York, teksa po sh
Maradona u operua në tru, mjekët të mahnitur nga aftësitë e tij të rimëkëmbjes Mjekët që kanë kuruar Diego Maradonën pas ndërhyrjes kirugjikale në tru, janë mahnitur nga shpejtësia e tij e rikuperimi
8 njerëzit që kanë mahnitur gjithë botën me bukurinë e tyre unike (FOTO LAJM) Çdo njeri ka një karakteristikë që e bën atë të veçantë. Këta janë 8 njerëzit që kanë tërhequr vëmendjen e mbarë botës f
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Ndryshimi drastik i motrës së Encës, fansat të mahnitur nga pamja e re e blogeres (FOTO LAJM) Motra e Encës është kthyer në një ndër vajzat e komentuara të showbizit shqiptar duke "konkuruar" edhe vetë këngëtare.
"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
Ndryshimi drastik i motrës së Encës, fansat të mahnitur nga pamja e re e blogeres (FOTO LAJM) Motra e Encës është kthyer në një ndër vajzat e komentuara të showbizit shqiptar duke "konkuruar" edhe vetë këngëtare.
Kylie Jenner bën ndryshimin drastik në pamjë dhe të gjithë janë të mahnitur (FOTO LAJM) Pasi luajti me look-un e saj duke u kthyer herë në bjonde e herë me flokë ngjyrë rozë, duket se Kylie Jenner ka gjetur n
Ndjekësit të mahnitur, modelja joshëse bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski është një ndër modelet më të kërkuara. Së fundmi, modelja ka habitur fansat,
Të mahnitur nga beli i hollë i Kim Kardashian? E gjitha falë një korseje (FOTO LAJM) Kim Kardashian zbulon belin super të hollë, veshur me një korse që nxjerr edhe më shumë në pah format e saj. 39-vjeçarja
Ndryshoi look, të gjithë të mahnitur me pamjen e re të Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Ndryshimi drastik i motrës së Encës, fansat të mahnitur nga pamja e re e blogeres (FOTO LAJM) Motra e Encës është kthyer në një ndër vajzat e komentuara të showbizit shqiptar duke "konkuruar" edhe vetë këngëtare.
Ky është i vetmi lojtar që ka mahnitur Messin në fushë Lionel Messsi një prej lojtarëve më të mirë në historinë e futbollit me plot 6 topa të artë është mahnitur nga bashkëloj
Bolt apo Haaland, ky vrapim i norvegjezit i ka mahnitur të gjithë (VIDEO) Erling Haaland është njëriu i momentit. Norvegjezi shënoi mbrëm një dopietë duke i dhënë fitoren Dortmundin ndaj PSG.
Hazard rikthehet në stërvitje dhe dhuron spektakël (VIDEO) Eden Hazard ka treguar se është i gatshëm të rikthehet në aksion për Real Madridin, duke i shfaqur aftësitë në stërvitje
Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t