999 rezultate për

magjike

Si personazhi vizatimor, si do e shihni Rovenën në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Rovenda Dilo ka vite që është pjesë e skenës dhe muzikës shqiptare. Ajo ka ditur si t’i rezistojë kohës, përmes këngëve
Edhe në një kosh plehrash, fotot magjike kanë nevoj vetëm për kreativitet (FOTO LAM) Ndërkohë që disa njerëz kërkojnë vende të magjishme për të shkrepur një foto, të tjerë thjesht e kanë bërë atë foto aty
A do e shohim Olsi Bylykun te "Kënga Magjike"? Për këtë vendosni ju (FOTO LAJM) Olsi Bylykun e kemi njohur fillimisht si një aktor mjaft të aftë dhe me plot humor. Ai spikati me rolet të gjetura në sp
"Një nënë e përkushtuar", shihni ç'bën Linda Halimi në prapaskenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Javën e kaluar këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Linda Halimi u rikthye për të marrë pjesë në "K
"Kënga Magjike" rikthen në skenë këngëtarin shqiptar pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Ka nisur edicioni i 21 i spektaklit "Kënga Magjike", një spektakël që mbledh artistët më të mirë në vend, por edhe ata a
Magjike! 23-vjeçari autik shpallet fitues i "America’s Got Talent" (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar finalja e spektaklit “America’s Got Talent” dhe fituesi është një 23-vjeçar super i ta
Pak para nisjes, zbulohen emrat pjesëmarrës të festivalit “Kënga Magjike” (FOTO LAJM) Edicioni i 21-të i “Këngës Magjike” do të mbahet më datën 22 të këtij muaji. Kësaj here, krah Ardit Gjebreas do të je
MAGJIKE/ Shqipëria shënon golin e katërt me super Cikalleshin (VIDEO) Spektakël në “Elbasan Arena” Shqipëria ka arritur të shënoje dhe golin e 4 dhe të sigurisë për ballë Islandës. Është
Shkrepja në momentin e duhur, fotot magjike që s'duhen humbur(FOTO LAJM) U nisen si foto të zakonshme, por përfunduan në imazhe spektakolare. Këto pamje janë kapur fiks në momentin e duhur.
Magjike, Kosova kalon në avantazh ndaj Çekisë (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh me rezultatin 2-1 përmes Mërgim Vojvodës. Pjesa e parë përfundoi në rezultatin 1-1, ku f
Pija magjike, një gotë prej saj ul presionin e gjakut Sot do ta prezantojmë recetën e pijes së përbërë me limon, hudhër dhe xhinxhër, që ndihmon në zhbllokimin e arterieve, s
S'do të ketë më sherre? Pas 20 vitesh "Kënga Magjike" vjen me risi (VIDEO) Ardit Gjebrea ka njoftuar se nga data 22 shtator do të nisë transmetimi live i këngëve të festivalit “Kënga Magjike 2019
Historia përsëritet, bota zbulon një tjetër yll shqiptar (VIDEO) E pranojmë se kur i kemi ca njerëz nuk ua dimë vlerat. Po pastaj ata e ngrejnë karrierën tjetërkund dhe bota ia njeh tal
Fifi do jetë përsëri në "Kënga Magjike", zbulon bashkëpunimin dhe titullin e këngës (FOTO LAJM) Fifi edhe këtë vit do të jetë pjesë e festivalit ‘Kënga Magjike’. Pas suksesit shumë të madh gjatë edicionit të kalua
Pas shumë vitesh mungesë në treg, këngëtarja e njohur rikthehet në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Prej kohësh, këngëtarja shqiptare Linda Halimi është zhvendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 30-vje
Një festë magjike për shtatëzaninë e katërt të Ariana Fejzullahut (FOTO & VIDEO) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fezullaj po shijon momentet e fundit të pritjes së ëmbël, para se të bëhet në
Zgjodhi më të bukurën! Ardit Gjebrea zbulon prezantuesen e “Këngës Magjike” (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka zbuluar emrin e bukuroshes që do ta shoqërojë këtë vit në festivalin “Kënga Magjike”. Përmes një fot
U përfol se do të prezantonte "Këngën Magjike" me Arbanën, Ardit Gjebrea i jep fund thashethemeve Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të ba
Më në fund Flor Mumajesi "zgjohet nga gjumi" (FOTO LAJM) Flori Mumajesi që pas fitores së “Kënga Magjike” ishte zhdukur nga rrjetet sociale dhe për jetën e tij nuk dihej thuajse
Hithrat, bimë magjike që kurojnë shumë sëmundje Hithrat janë bimë, të cilat nga shumica e njerëzve nuk njihen, apo trajtohen si bimë pa asnjë përfitim. Mirëpo në të vër