999 rezultate për

maggio

Hysaj tregon trupin, lojtarët e Napolit tallen keq me të (FOTO LAJM) Mbrojtësi kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është duke shijuar pushimet e verës në Las Vegas. Futbollisti me origjinë
Itali-Nigeri, formacionet e mundshme Ndeshja e 50 për Cesare Prandellin në krye të pankinës së Italisë, e cila përballet sot në mbrëmje në Londër me Nigerinë
Del Bosque: Giaccherini dhe Maggio, çfarë lojtarësh! Vincente Del Bosque nuk i përballoi dot penalltitë. Trajneri spanjoll e ndjeu shumë duelin me Italinë, aq sa dukej sikur
Itali-Japoni, formacionet e mundshme Sot luhen ndeshjet e dyta të Kupës së Konfederatave dhe më saktë ato të Grupit A. Italia luan në mesnatë përballë Japoni
Napoli-Juve, formacionet e mundshme Sot në mbrëmje luhet sfida "skudeto" e javës së 27 të Serie A. Të gjitha biletat e shitura në "San Paolo", ndërkohë përb
Chelsea interesohet për Maggion Sipas mediave italiane pikërisht Sportmediaset, Chelsea është duke përgatitur ofertë prej 20 milion eurosh për mbrojtësi
Napoli fiton vetëm në minutën e 95 Napoli ka arritur të fitojë në ndeshjen përmbyllëse të javës së 15 të kampionatit Italian përballë Palermos me një gol t