999 rezultate për

magazine

U ekzekutua sot në Rrëshen, biznesmeni ishte pronar edhe i një magazine hashashi Ditën e sotme një biznesmeni iu bë atentat në Rrëshen duke e lënë të vdekur. Deri tani dihet që viktima është Kastri
Flinin në magazinë, qeveria ndihmon familjen e Olsit me tumor Familja Laçi nga Borizana e Krujës ishte një ndër mijërat vatrat e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit duke mbetur në qiel
Publikohen pamjet: Ruanin magazinën duke mbyllur njërin sy gjatë natës, si u kapën 6 shqiptarët në Spanjë (VIDEO) Policia spanjolle ka kapur gjashtë shqiptarë të cilët akuzohen për kultivim kanabisi. Shqiptarët që janë pas hekurave ta
Vëlla e motër kapen "mat" duke vjedhur në një magazinë ushqimore në Elbasan Vëlla e motër janë arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e vjedhjes së mbetur në tentativë. Në pranga kanë rënë
Zjarri shkrumbon një magazinë dhe dy godina në Konispol Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në orët e fundit në disa magazina në fshatin Mursi të Konispolit. Për pasojë n
Nga "The New York Times" te "Vogue Magazine", mediat ndërkombëtare "vijnë" në Kosovë për festivalin e madh Edhe këtë vit, për disa ditë rresht, Kosova do të jetë në qendër të vëmendjes evropiane dhe asaj botërore, për shkak të
Tiede: Në Krujë ka magazinë me drogë që kontrollohet nga kryetari i bashkisë Gazetari i gazetës gjermane “Bild” Piter Tiede i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” u pyet në lidhje me
Si të ndihmoni dikë që është në depresion? Kur ndonjë person që e doni apo e njihni që është në depresion, ju bëni mirë që të jeni pran tij çdo herë. Andaj duhe
Vidhen armë në magazinën e ministrisë së Brendshme Pas vjedhjes së armëve në Pashaliman, një tjetër vjedhje ne permasat e një skandali, konstatohet në një magazinë në Mini
Dikur ishte një magazinë por sot shtëpia e ëndërrave (FOTO LAJM) Dikur janë përdorur në Luftën e Dytë Botërore si hangarë avionësh, me skelet të dobët, që mund të ndërtohej brenda 4 orë
Zjarr i fuqishëm në një magazinë, rrezikohet fabrika ngjitur Një magazinë në Zharrëz të Patosit ëhstë përfhsirë nga një zjarr masiv. Nga zjarri i rënë raportohet se magazina ës
Dalin pamjet, si Delta Force e FNSH zbuluan magazinën plot me armë në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin policor të koduar "Maskimi" duke vënë në pranga një shtetas në Vlorë. Në
U gjet i vdekur në magazinë, identifikohet shqiptari Shoferi i një kamioni, me origjinë shqiptare, i cili u gjet pajetë në një nga magazinat e një ndërtese në Pontedera të I
“FDI Magazine”: Veliaj, kryebashkiaku që shëmbëllen me Trudeau dhe Macron, po transformon Tiranën Një tjetër media ndërkombëtare i ka bërë jehonë transformimit që po pëson kryeqyteti shqiptar, Tirana. “FDI Magazine” që
Tritol e kapsolla donatore në magazinë, në pranga dibrani Policia ditën e sotme ka kryer në aksion blic në Peshkopi. Nga të dhënat e para mësohet se janë sekuestruar lëndë pl
Zbulohet arsyeja e zjarrit të fuqishëm në magazinën e elektroshtëpiakeve Këto pajisje kanë mbetur nga zjarri i fuqishëm i rënë në magazinën e eltetroshtëpiakeve të përdorura. Edhe pse shërbi
Albërie Hadërgjonaj e pranon publikisht se ish-bashkëshorti e ka tradhëtuar (VIDEO) Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të njohura. Mbrëmjen e sotme Albëria do të jetë e ftuar në emisionin “Top
Revista prestigjioze franceze e quajti Erdoganin diktator, tërbim në Turqi Magazina javore francize Le Point, ka vendosur në ballinë një fotografi të Erdoganit në edicionin e saj të 24 majit me t
Burri gjendet i varur në magazinë në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burime policore bëjnë me dije se, një 66-vjeçar me iniciale H.L., është gj
Zbardhen detajet, si u gjet i riu fierak i varur në magazinë Një 20-vjeçar në Fier u vetëvar ditën e djeshme në një magazinë. Ngjarja ndodhi në Bishan në Fier ku i viktima është s