999 rezultate për

mafioze

"Ngjarje mafioze në shkollën e Vlorës, fshihet krimi" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një prindi sipas të cilit, në palestrën e shkollës “Lef Sallat
"Duhej ta vrisje në qeli...", dalin përgjimet e mafiozëve shqiptarë në Koridalo Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafias shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritete
Tahiraj rrëfen Kroacinë: Ne shqiptarëve na quajnë mafiozë, pres ftesën e Panuccit I lindur në Torino dhe i formuar në akademinë e Juventusit, tani ka bërë një hap të rëndësishëm në karrierë. Françesko T
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 57-vjeçari i lidhur me familjet mafioze Një shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli i Romës, është arrestuar ditën e sotme në Vlorë.
Shkatërrohet banda mafioze pjesë e Ndrangheta-s, "kapo" një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia e Viterbos nën drejtimin e Departamentit të Përgjitshëm të Antimafias ka ek
U ekzekutua në mënyrë mafioze në Elbasan, "tarzani" që mbushi veriun e Italisë me kokainë E vranë me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit të tij, Elba
Rrëmbime e vrasje me çekiç, klanet mafioze bëjnë kërdinë me 80 të zhdukur në Vlorë Më shumë se 18 persona që nga “viti i drogës”, 2016, rezultojnë të zhdukur vetëm për qarkun e Vlorës. Një serial trondit
FNSH shoqëron Mustaf Licin pas atentateve mafioze në Shkodër Një anëtar i djathtë i Këshillit Bashkiak në Shkodër është shoqëruar në polici në lidhje me vrasjen e Fatos Verracakut d
Vrasja mafioze në Shkodër, çfarë kanë pohuar familjarët e viktimës Një vrasje mafioze, tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku viktimë mbeti Fatos Ferracaku dhe i plagosur Fatmir Mehaj.
KRIME MAFIOZE/ Zbarkojnë në Shkodër krerët e policisë, kush janë porositë që japin Një ditë pas atentatit mafioz në Shkodër ku mbeti i vrarë Fatos Ferracaku dhe i plagosur Fatmir Meaj, kanë mbërritur në
Pamje nga vrasja mafioze në Shkodër, kush është personi i vrarë në mes të tregut (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku dy vrasës të maskuar kanë hapur zjarr ndaj dy personave në mes të pazarit.
E rëndë për Juventus, ky ish-futbollist përfundon në burg Mafia italiane duket se e ka shtrirë veprimtaritë e saj edhe në futboll. Së funmdi hetimet e kryera nga policia ital
Vrasje mafioze në Vlorë, i riu masakrohet me çekiç në kokë Megjithëse në dosjen penale të prokurorisë së Vlorës janë disa emra të njohur të botës së krimit, zhdukja e Albano Xhafe
Vrasje mafioze, si i ekzekutua huligani kroat që tmerroi serbët (FOTO LAJM) Ante Firiç është një emër tepër i njohur në Kroaci, por edhe sëfundmi në Serbi pas trazirave të ndodhura disa muaj më pa
"Pesë familje mafioze dhe 40 grupe kriminale", Nishani bën deklaratën e fortë mbi policinë “Sot, si kurrë më parë forca e shtetit ndërtuar tek uniforma e policisë, drejtësia e ligjit jetësuar tek profesionistët
Gafa e Salvinit, publikon intervistën e një mafiozi Si Ministër i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, ka armë të forta të betejës së tij politike, luftën kundër emigrantëv
"Bajrat nuk janë banda numër 1 në Shkodër, është kjo familje mafioze" Pas goditjes së bandës së Bajrave në Shkodër, gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se në fakt banda më e rrezikshme në këtë
A po zbardhet vrasja mafioze e Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit? Me arrestimin e grupit Bajri në Shkodër, prokuroria shpreson të hedhë dritë mbi disa ngjarje të rënda të ndodhura gjatë
Edhe pse nëndhe, mafiozët rusë fryhen me varret e tyre (FOTO LAJM) Të përjetësuar në mermer, gangsterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”. Ishin vitet e para
Vazhdojnë ngjarjet mafioze në Shkodër, ja çfarë i ka ndodhur një gruaje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Burime pranë vendngjarjes bëjnë me dije se persona të p