999 rezultate për

madrileneve

Reali kërkon Lautaron, po Interi kë synon t'i rrëmbejë madrilenëve Sytë e Interit mbi Marko Asension. Sytë e Realit mbi Lautaro Martinezin. Në aksin Milano-Madrid po nisin diskutimet e pa
"Shpërthen" 'Parc des Princes', PSG shënon golin e dytë (VIDEO) Edhe pse mungesat janë të shumta, kjo nuk po ndjehet të vendasit e PSG që kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë për
Barcelona i jep dorën e fundit luftës për titull, i mjaftojnë 2 minuta përballë Atleticos (VIDEO) Atletico Madrid ka rezistuar 85 minuta dhe më pas është dorëzuar para dyshes Suarez-Messi. I pari ka zhbllokuar takimin
Eibar shtangu Real-in, kriza e madrilenëve ku ka fund (VIDEO) Eibar ka kaluar në avantazh përballë Real Madrid me anë të një goli të shënuar nga Escalante në minutën e 17. Fillimi
Përfundon takimi Perez-Lopetegui, merret vendimi Humbja ndaj Levantes me shifrat 2-1 duket se ka lënë një shije të hidhur në radhët e madrilenëve. Menjëherë pas disfatës
Sergio Ramos nga penalltia, e pabesueshme çfarë ka bërë (VIDEO) Serigo Ramos ka barazuar rezultatin për Realin kundër Gironës nga penalltia. Mbrojtësi i madrilenëve ka shënuar një g
Merr fund, ky veprim i madrilenëve mbyll përfundimisht historinë Modriç tek Interi Luka Modric është një nga emrat që deri më tani i kanë munguar Real Madridit në turneun e Shteteve të Bashkuara. Emri
De Gea u lëshon sinjale madrilenëve: Lojtarët e klasit botëror fitojnë trofe De Gea nuk e ka fituar Premier League që nga koha kur nga united u largua Alex Ferguson në sezonin 2012-2013. Medaljet e
Sheri i Ronaldos me Matuidin, francezi nuk duron dot festën e madrilenëve (VIDEO) Madrilenët festuan në Bernabeu kualifikimin pasi u terrorizuan për 90′ minuta nga Juventusi. Italianët ishin duksh
Dybala tek Atletico? Pas këtyre fjalëve të Presidentit të madrilenëve s'ka shans Mediat spanjolle raportuan se Atletico e Madridit do të transferojë Paulo Dybalën në Madrid merkaton e verës. Atletic
Messi iu plas "shpirtin" madrilenëve, u stërvitet në tokën e bekuar (VIDEO) Argjentinasi Messi ka vendosur për të lënë pas dhimbjet musulore dhe të stërviten në qendrën stërvitore ‘Valdebebas’ që
Zidane kërkon të gjithë tifozët në anën e madrilenëve kundër PSG-së Zinedine Zidane është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj PSG në kuadër të Champions League.
Ronaldo dhe Bale, lojtarët ku janë varur shpresat e madrilenëve Hera e fundit kur Real Madridi luajti me Cristiano Ronaldon dhe Gareth Bale si startues, ekipi luajti njërën nga perform
Gjermanët ngushtojnë diferencën ndaj madrilenëve (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar golin e parë ndaj Reali në "Santiago Bernabeu" Goli është shënuar nga sulmuesi gabonez,
Londinezët barazojnë shifrat kundër madrilenëve (VIDEO) Chelsea ka shënuar golin e barazimit kundër Atleticos së Madridit ë "Stamford Bridge" Është sulmuesi belg, Eden Haza
Rivali i nesërm i madrilenëve: Realit i detyrohem shumë Real Madridi do të mundohet të fitojë tre pikët e para të plota para shikuesve të vetë në sezonin e ri të La Ligas. Madr
4 lojtarët e Realit janë drejt largimit gjatë kësaj vere (FOTO) Reali i Madridit e ka nisur fazën përgatitore me mungesa të mëdha për shkak se shumë lojtarë janë ende në dyshim për të
Reali mendon për ish yllin e Barcelonës Momenti i vështirë që po kalon Reali, duket se ka futur në mendime drejtuesit e skuadrës për merkaton. Afrimi i futb
"Kollitet" Barça, me fitore i përgjigjet madrilenëve (VIDEO) Barcelona u është kundërpërgjigjur kritikëve me një fitore të lartë pasi ka mposhtur Elchen me rezultat 5 me 0 në kuadër
Milan-Real Madrid, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Milan-Real Madrid, dy ekipet më të famshme europiane, do të përballen pasditen e sotme në Dubai në një ndeshje që pritet