999 rezultate për

madrilen

Vjen oferta për Hazard nga klubi legjendar Eden Hazard nuk po kalon aspak kohë të mira te Real Madridi. Forma jo e mirë dhe lëndimet nuk po e lënë të tregojë p
Tifozët e Realit të zhgënjyer, kërkojnë Pochettinon Reali i Madridit u mposht 2-0 nga Shakhtar dhe rrezikon kështu seriozisht kualifikimin, shkruan Albeu.com. Më të zhg
Pas Rodriguez, Everton synon edhe një tjetër yll madrilen Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti është duke bërë presion të klubi për të transferuar mesfushorin e Real Madridit, I
Rami bën me "zemër" tifozët madrilen: Mbappe te Reali? Është e kryer! Nëse një javë më parë ishte Unai Emery ai që pretendoi se Mbappé kishte menduar të transferohej te Real Madridi gjatë ko
Kosovare Asllani shkruan hsitorinë, golashënuesja e parë e "madrilenëve" Emri i Kosovare Asllanit është gdhendur në historinë e klubit të femrave të Real Madrid. Asllani është bërë golashënu
Manchester United vazhdon interesimin për Bale, madrilenët gati ta japin me "dy duar" Manchester United vazhdon të kërkojë një sulmues të ri. Nuk është vetëm Jadon Sancho në radarin e Manchester United.
ZYRTARE/ Atletico Madridin nënshkruan me Carrascon Yannick Carrasco do të vazhdojë ta veshë fanellën e Atlético Madridit edhe për katër sezonet e ardhshme, pasi drejtuesit
Ramos "heroi" i Realit, madrilenët mposhtin në transfertë Bilbaon (VIDEO) Real Madrid ka shënuar një tjetër fitore minimale, duke mposhtur Athletic Bilbaon me rezultatin 0:1. Goli i vetëm në
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Kroos bisedon me Guardiolën, "çmenden" madrilenët (VIDEO) Një moment bisede mes Kroos dhe Guardiolas pas ndeshjes në "Santiago Bernabeu" ka "çmendur" madrilenët. Kamerat në fa
Perez uron CR7 për ditëlindje Kristiano Ronaldo ditën e sotme mbush 35 vjeç dhe urimet për ditëlindjen e tij kanë qenë të shumta, por për t’u veçuar ë
TURP/ Tifozët e Realit vërshëllyen Marcelon, lojtarin që jep "shpirtin" për fanellën Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vend
Piatek refuzon ofertat nga Premierliga, skuadra madrilene në sulm Krzysztof Piatek ka refuzuar ofertat e Crystal Palace dhe Genoa pasi që dëshiron të transferohet te nëj skuadër më të ma
Shpërthen "Bernabeu" Reali përmbys rezultatin ndaj Sociedat (VIDEO) Sapo ka nisur pjesa e dytë dhe vendasit e nisën aty ku e mbyllën pjesën e parë. Madrilenët arritën të shënonin në min
Reali kërkon Lautaron, po Interi kë synon t'i rrëmbejë madrilenëve Sytë e Interit mbi Marko Asension. Sytë e Realit mbi Lautaro Martinezin. Në aksin Milano-Madrid po nisin diskutimet e pa
Real Madridi-Club Brugge, formacionet zyrtare: Madrilenët synojnë fitoren e parë në Champions Real Madridi dëshiron ta sigurojë fitoren e parë në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve sonte në "Santiago Bernabeu",
"Shpërthen" 'Parc des Princes', PSG shënon golin e dytë (VIDEO) Edhe pse mungesat janë të shumta, kjo nuk po ndjehet të vendasit e PSG që kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë për
Sara Soldati e mrekullueshme krah gjigandit madrilen, Courtois (FOTO LAJM) Thibaut Courtois e nisi mbarë sezonin me Realin e Madridit, duke fituar ndeshjen e parë të La Ligas në fushën e Celta Vi
Lumë golash mes Realit dhe Fenerbahce, madrilenët zënë vendin e tretë në "Audi Cup" (VIDEO) Real Madridi është duke e mposhtur 5:3 Fenerbahçen, në duelin për vend të tretë, i cili është duke u zhvilluar momentali
Çfarë po ndodh me Realin e Madridit? Madrilenët i mund dhe Tottenhami (VIDEO) Në Gjermani po zhvillohet turneu dy ditor "Audi Cup". Klubet që marrin pjesë në këtë turne janë Tottenham, Real Madri