999 rezultate për

madridin

JUGONES: Poul Pogba ka zgjedhur Realin Pogba pritet ta veshë fanellën e Real Madridit sezonin e ardhshëm. Sipas asaj që raporton “JUGONES” me gazetarin Jose
"Më mjaftuan 20 minuta për të nënshkruar me Realin" Rodrygo Goes ka zbuluar se nuk kishte menduar dy verë kur i kishte ardhur mundësia për të nënshkruar me Real Madridin, e
Nga Spanja e bëjnë të sigurtë: Pogba ka zgjedhur Real Madridin Paul Pogba kërkon Real Madridin. Pas fjalëve të djeshme të mesfushorit francez, i cili haptazi tregoi se kërkon largimin
"Furia e kuqe" pushton Madridin, spektakolar tifozët e Liverpool (VIDEO) Nuk kanë mbetur edhe shumë orë deri në fillim të finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham. Por tifo
Sot finalja, tifozët e Liverpool dhe Tottenham pushtojnë Madridin (VIDEO) Sot zhvillohet finalja e Ligës së Kampioneve mes Liverpoolit dhe Tottenham. Tifozeritë e dy skuadrave tashmë kanë arr
Ylli i Chelsea dëshiron Atletico Madridin Sipas Metro Sport, mbrojtësi i Chelseas Marcos Alonso është duke dëshiruar transferimin tek Atletico Madrid gjatë verës.
Tottenham vihet pas yllit të Realit (VIDEO) Tottenham është duke tentuar që ta transferojë Marco Asension. "Jugones" ditë më parë raportoi nga burime të sigurta
Emery: Mbappe dëshironte largimin drejt Realit Ish-trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery tha se Kylian Mbappe dëshironte të bashkohej me Real Madridin para se gji
Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea m
Befasohen tifozët e Realit, Frankfurt mohon arritjen e marrëveshjes për Jovic Eintracht Frankfurt ka mohuar se ka arritur një marrëveshje për transferimin e Luka Jovic te Real Madrid në fund të sezo
Delet pushtojnë Madridin, kjo është arsyeja e e veçantë Duken si pamjet tipike të një zone rurale, por në fakt këto dele po ushqehen qetësisht në zemër të kryeqytetit spanjoll,
Mourinho i jep siguri Zidane: Njeriu i duhur për Real Madridin Jose Mourinho këmbëngul se Zinedine Zidane e meriton stolin e trajnerit në Real Madridit, edhe pse u përfol shumë se por
Vinicius: Barça më ofroi më shumë se Reali, nuk do vesh kurrë fanellën e saj Nëse ka diçka për të cilën mund të jenë të lumtur te Real Madrid, është paraqitja e sulmuesit të talentuar brazilian Vin
Zidane refuzon përsëri Real Madridin? "Zinedine Zidane e ka refuzuar mundësinë për t’u kthyer në Real Madrid në verë, duke e mbajtur Juventusin në garë", kesh
Ylli Ajax-it pasi eleminoi Realin thirret nga Brazili në vend të Vinicius Përfaqësuesja e Brazilit e ka ftuar David Neresin e Ajaxit për të zëvendësuar Vinicius Juniorin e lënduar, shkruan Albeu
Rrëfehet De Jong: Barça më kërkoi ta eliminoj Real Madridin nga Liga e Kampioneve Frenkie de Jong i cili do ti bashkohet Barcelonës në fund të këtij sezonit ka ka rrëfyer se katalanait i kanë kërkuar
Valverde merr një lajm të mirë para ndeshjes me Real Madridin (FOTO LAJM) Ernesto Valverde ka marrë lajm shumë të mirë para ndeshjes së kthimit të Barcelonës kundër Real Madridit në gjysmëfinale
Batistuta tregon pse refuzoi Real Madridin dhe Manchester United Legjenda e Fiorentinës, Gabriel Batistuta, ka treguar përse e kishte refuzuar Real Madridin, Milanin dhe Manchester Unit
Max Allegri tregon se si duhet ta mposht Atletico Madridin Trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka bërë të ditur se çfarë i nevojitet skuadrës së tij për ta përmbysur Atleti
Tifozët e Juventusit pushtojnë Madridin (VIDEO) Sot në orën 21:00 në mbrëmje do të luhet supersfida e Ligës së Kampioneve midis Atletico Madridit dhe Juventusit e cila