2444 rezultate për

madrid

Real Madrid, 2 emra pėr pasardhėsin e Ancelottit (FOTO LAJM) Dėshtimet nė ndeshjet e fundit i kanė lėkundur pozitat e Carlo Ancelottit nė stolin e Real Madrid. Edhe pse i solli skua
Marca: Real Madrid nis presingun pėr David Alaba-n Vazhdon presingu i Real Madrid pėr David Alaba-n. Klubi "Los Blancos" ėshtė takuar nė Vjenė me babain e mėngjarashit tė
Morata: Real Madrid? Nuk mė intereson Mjaftuan vetėm disa muaj qė Alvaro Moratta tė fitonte zemrat e tifozėve tė Juventusit edhe pse e nisi sezonin nga inferm
Chicarito i merr tė dashurėn Ronaldos (FOTO LAJM) Mediat nė Spanjė konfirmojnė lidhjen e sulmuesit tė Real Madrid Javier Hernandez me bukuroshen e Real Madrid Tv, Lucia V
"Sheiku" Beckham tregon tatuazhet (FOTO LAJM) Victoria Beckham ėshtė njė grua me fat! Jo vetėm pėr faktin se pavarėsisht moshės 40-vjeēare ende ruan linja dhe trup tė
Kaka: Isha mė i mirė se Cristiano e Messi Ricardo Kaka ėshtė fitues i "Topi i Artė 2007" dhe pėr kėtė ėshtė shumė krenar pasi la pas Cristiano Ronaldon dhe Lionel
Real Madrid, statistika tė tmerrshme pėr 2015-ėn (FOTO) Real Madrid ishte njė super-ekip gjatė vitit 2014, por ky vit nuk po tregon tė njėjtėn gjė. Skuadra merengues, nga 16 sh
Ramos nė krah tė Ancelottit: Me tė Reali ėshtė rritur Sergio Ramos del nė mbrojtje tė Carlo Ancelottit, duke u shprehur se nėn drejtimin e trajnerit italian, Real Madrid ėsht
Ja sa njerėz do ndjekin Barēa-Real Konkurrenca e fortė qė ekziston kėtė sezon midis Barcelonės dhe Real Madrid ka ngjallur njė interes tė jashtėzakonshėm t
Barēa-Real, ja rekordi negativ i "Los Blancos" Barcelona dhe Real Madrid do tė ndeshen sonte nė mbrėmje nė "Camp Nou" me "Los Blancos" qė vijnė nė kėtė pėrballje me nj
Ja si e festonte Luis Enrique golin kundėr Barcelonės (VIDEO) Ashtu siē shkruante dje Portali Albeu, ka patur disa futbollistė qė kanė veshur edhe fanellėn e Barcelonės dhe Real Madr
Atletico fiton "derbin e vogėl" tė Madridit (VIDEO) Pasi siguroi njė biletė pėr nė ēerekfinalet e Champions League ku do tė ketė pėrballė Real Madrid, Atletico Madrid fiton
Top 5 "tradhėtarėt" mė tė mėdhenj tė El Clasico-s (FOTO-VIDEO) Barcelona-Real Madrid ėshtė emblema e futbollit spanjoll dhe jo vetėm. Dy prej ekipeve mė tė mira nė botė kanė rreth tyr
Derbi nė Champions, Casillas: Do tė jetė e vėshtirė Iker Casillas ka komentuar nėpėrmjet Twitter-it shortin e ēerekfinaleve tė Champions League qė e vendosi Real Madrid pėr
Madrilenėt me fustanė pėrballė Barēės (FOTO LAJM) Pas paraqitjes sė shkėlqyeshme tė Barcelonės dhe Lionel Messit kundėr Manchester City-t, Real Madrid po studion shumė mu
Ancelotti te Italia? Ja pėrgjigja e teknikut tė Real Madrid Carlo Ancelotti dhe Kombėtarja italiane, njė dashuri qė herėt a vonė do tė konkretizohet. Tekniku i Real Madrid ka folur
Barēa-Real, Sport: Dy policė pėr Messin Edhe pak orė na ndajnė nga ndeshja e madhe Barcelona-Real Madrid dhe nė kampin madrilen po mendojnė seriozisht planin pė
Top 11 i Champions League (FOTO LAJM) Pas pėrfundimit tė ndeshjeve tė vlefshme pėr 1/8-at e Champions League portali mė i madh nė Europė "Goal.com" ka pėrzgje
Cerezo: S'kemi preferenca pėr shortin, por nuk dua Realin Pėr tė dytin sezon radhazi Atletico Madrid do tė luajė nė fazėn cerkefinale tė Uefa Champions League. "Los Colchoneros"
CR7 me kėpucė argjendi pėr Klasiken (FOTO LAJM) Kėpucė tė reja pėr Cristiano Ronaldon. Nike ka prezantuar "Mercurial Superfly CR7 Silverware", tė cilat do tė vishen nga
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.