999 rezultate për

madh

Humbja e madhe për artin shqiptar/ Kush ishte "Artisti i Popullit", Agim Krajka Ka ndërruar jetë në moshën 84-vjeçare kompozitori i mirënjohur Agim Krajka. Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka
Kryemadhi paralajmëron denoncimin për Ramën: Brenda dy ditësh ju jap fjalën! Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi tha se brenda dy ditësh LSI do të sjellë një denoncim konkret të mënyrës se si Edi Rama
Foto e ditës! Basha e Kryemadhi pozojnë me grushte dhe paralajmërojnë Ramën Kryetari i opozitës Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi sot zyrtarizuar koalicionin parazgjedhor për të la
Largimi i Morieros, flet Pontreli: Dinamo e madhe, trajneri i ri nga familja dinamovite Largimi i Françesko Morieros nga drejtimi i Dinamos, duket se ka ardhur nga një krisje mes tij dhe presidentit Marko Pon
Deklarata "bombë" e Metës: Nëse preket vota i pritet dora Kryemadhit, Ramës e Bashës! Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e sotme ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me zgjedhjet e 25 Prillit. Duke folur
Meta zbulon gabimin që nuk ia fal Kryemadhit: E di mirë ajo! Presidenti Ilir Meta gjatë një interviste për mediat ka deklaruar dhe zbuluar se çfarë gabimi nuk i fal bashkëshortes së
Pas shumë vitesh punë, Sony do të ketë fitimin më të madh deri më tani dhe jo falë elektronikës Gjigandi japonez, grupi Sony, do të bëjë fitimin më të madh në historinë e tij në vitin fiskal 2020, i cili përfundon në
Ylli i Atalantës mbetet objektivi i madh i Juventusit Robin Gosens vazhdon të jetë një ndër objektivët kryesorë të Juventusit për mekaton e verës. Bardhezinjtë tentuan ta bli
Kryemadhi: Partnership jo vetëm për fushatën elektorale, por edhe qeverinë e re Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi foli pas marrëveshjes së koalicionit PD-LSI, duke u shprehur se ky është një bashkim
Basha pas aleancës me Kryemadhin: Këto nuk janë premtime boshe si ato të Ramës Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas firmosjes së marrëveshjes me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin.
Me dorën në zemër dhe himnin kombëtar, Basha firmos marrëveshje me Kryemadhin Është zbardhur marrëveshja që u firmos pak çaste më parë nga kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kry
Media spanjolle: Nëse Laporte bëhet president i Barcelonës, do të sjellë një trajner të madh Si duket me ardhjen e Presidentit të ri te Barcelona, gjërat do të ndryshojnë edhe në repartin teknik të klubit. Sipa
Premtimet e Kryemadhit: Do ulim çmimin e karburantit Kryetarja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka shpalosur premtimet e saj politike ma ardhjen n
20 fitore radhazi, Guardiola: Kjo mund të jetë arritja jonë më e madhe Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka konsideruar se forma prej 20 fitoresh rresht e Manchester Cityt mund të
Shkëndija-Vardar, derbi i madh në Maqedoni Skuadrat elitare rikthehen në aksion këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 20-të, ku spikat ndeshja midis Shkëndijës dhe
"Tronditje e madhe, më është dridhur i gjithë trupi", presidenti i Atalantas hedh akuza Presidenti i Atalantas, Antonio Percassi, nuk është ndërsa i kënaqur me gjykimin në ndeshjen që skuadra e tij e humbi mi
Habit Monika Kryemadhi: Me Bashën marrim 100 mandate, Rama del i treti! "Ju them që nuk ka shans që PS të dalë e para. Të urojmë që të dalë edhe e treta, sepse është shumë e vështirë të dalë e
Nuk bashkoi listat me Ramën, Kryemadhi zbulon strategjinë kundër Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur këtë të premte lidhur me strategjinë e opozitës
Rama sulmon Bashën dhe Kryemadhin: Njëri kukull në duart e gogolit, tjetri "mamadhi" Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Berat nga ku ka folur lidhur me kreun e opozitës Lulzim Basha dhe gjithas
Kryemadhi me plane për "fitoren": Unë Ministre e Brendshme, Basha kryeministër Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur mbrëmjen e djeshme në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit. Ajo deklaroi nga