999 rezultate për

made

Lumturi Kodra harron Amadeon, gjen të dashur të ri (FOTO) Të gjithë e mbajnë mend Lumturie Kodrën, zonja e cila pohoi ne televizion se u mashtrua nga poeti Amadeo Baçi. Ata e
U refuzua live nga Amadeo, godet Lumturia: Në grevë urie për dashurinë Të gjithë tashmë e dimë historinë e dashurisë së mohuar mes Lumturi Kodrës dhe Amadeo Baçit. Një dashuri e mohuar, a
Pas refuzimit, Lumturia i tregon Amadeos së çfarë ka humbur (VIDEO) E kush nuk e njeh Amadeo Baçin dhe Lumturi Kodrën. Ish-çifti akoma vazhdojnë përplasjet mes njëri-tjetrit me akuza t
Lajm i mirë për shqiptarët, së shpejti linja e parë ajrore "Made in Albania" Linja ajrore shqiptare do të nisë fluturimet brenda këtij viti. Lajmi është konfirmuar për TCH nga gjigandi turk i avia
Vijon telenovela, Amadeo Baçi mohon të ketë bërë seks me Lumturie Kodrën Amedeo Baçi, romancieri i njohur shqiptar ka folur sërish për historinë e njohur me poeten Lumturi Kodra. I ftuar mb
I shprehu "live" dashurinë, çfarë ndodh sot mes poetit dhe 20-vjeçares Romancieri Amadeo Baçi tashmë është shumë i njohur për publikun shqiptar. Faktikisht më shumë prej historisë së tij me f
S'ka faj Lumuria! Shikoni si Amadeo Baçi çmend vajzat në Facebook Amadeo Baçi është një ndër romancierët më të talentuar të letërsisë shqipe, por fati i tij desh që të mos njihej nga të
Jo vetëm Reali, 3 skuadra përfitojnë nga largimi i Cristiano Ronaldos Besojeni ose jo por nga largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid, përveç Realit dalin të fituar dhe tri skuadra të t
Fluturon avioni i parë për pasagjerë "made in China" (FOTO LAJM) Avioni i parë i madh për pasagjerë i prodhuar tërësisht nga Kina realizoi provën e tij të parë me sukses. Avioni u n
Aeroporti i Madeiras merr emrin "Ronaldo", por shkëlqen dhe Georgina (FOTO) Duke filluar nga sot aeroporti i ishullit që ndodhet në Madeira do të marrë emrin “Aeroporto Cristiano Ronaldo”. Ylli po
Gjeopolitika “made by Donald Trump” Administrata e re amerikane ka dashur të dërgojë një sinjal të fortë, kur, në fund të shkurtit, prezantoi linjat kryesor
Albania marks significant improvement in 2017 Doing Business Report Albania made big improvements in its business environment in key areas according to the Doing Business 2017: Equal Oppor
Këpucë "Made in Kosova" për ushtrinë e policinë serbe Drejtori i fabrikës “Obuqan” në Beograd, ka ardhur në Suharekë që të blejë këpucë e çizme që prodhohen në fabrikën kosov
Ronaldo tashmë ka edhe një aeroport me emrin e tij Cristiano Ronaldo është një hero në Portugali, sidomos tani që ka fituar edhe Europianin me kombëtaren. Edhe më i vle
MP Vladimir Kosta leaves the SP SP MP, Vladimir Kosta, through a brief status on Facebook has reacted to the accusations after saying that he will leave
Robert Berisha publikon një këngë të vjedhur? (VIDEO) Pas 20 vitesh si muzikant, Robert Berisha na suprizoi duke u shfaqur si këngëtar. Ai ka publikuar videoklipin e tij të p
Range Rover i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania britanike që merret me modifikimin e makinave, Kahn Design, ka zhvilluar shumë projekte me emrin Black Kirsch O
Mustafa: Sinjale për fuqizimin e brand-it “Made in Kosova” Kryeministri Isa Mustafa po sheh sinjale për fuqizimin e brand-it "Made in Kosova". Sipas tij, të dhënat zyrtare tregojn
Albright uron presidentin e ri Thaçi Ish-sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright, ka shprehur urimet për presidentin e ri të Kosovës, Hashim Thaçi
Vajza e Prokurores së Kosovës e quan "kriminele lufte" Madeline Albright (FOTO) Kjo është vajza e Prokurores së Kosovës, Sevdije Morina dhe mbesa e komunistit famëkeq të Kosovës, bashkëpunëtorit të ng