999 rezultate për

macja

Macja që trashëgoi 200 milionë dollarë "bën" deklaratën e parë Macja trashëgimtare e pasurisë së legjendës së modës, Karl Lagerfeld, ka “bërë” në llogarinë e saj në Instagram një dekl
Ndodh në Premier League, macja e zezë ndërpret ndeshjen Everton-Wolves (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje gjatë ndeshjes Everton-Wolves. Një mace e zezë ka hyrë në fushë duke ndërprer
Ogur i keq? Macja e zezë i pret rrugën autobusit të Partizanit (VIDEO) Më pëk se një orë na ndajnë nga derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Por dicka e pazakontë i ka ndodhur autob
Dita botërore e maces të zezë, mësoni kuptimin në kultura të ndryshme 17 nëntori është dita botërore e Maces së Zezë, kafshë që sipas traditës mesjetare të rrënjosur në kulturën evropiane, p
Macja e tërbuar merr një jetë në Britani Një anglez ka ndërruar jetë, pasi u sëmur nga tërbimi. Ai ndodhej për pushime në Marok, ku u kafshua nga një mace dhe u
Macja tmerron pronarin kur i sjell një qese në shtëpi Pronari i një maceje mbeti i tronditur kur kafsha e tij çoi në shtëpi një qese plot me drogë të klasit A. Macja e kis
Jetoi një vit në varrin e të zotit, macja pikëllon gjithë rrjetin Një mace e pikëlluar shumë nga vdekja e pronarit të saj, kaloi një vit duke jetuar tek varri i tij. Macja ishte dëgju
Nga macja e zezë te pasqyra e thyer, bestytnitë që trembin shqiptarët Disa nga bestytnitë që frikësojnë shqiptarët dhe vitet s'i kanë zhdukur. Kur macja e zezë “të pret” rrugën Nëse du
Qeshni me lot, macja bën parashikimin për finalen e Botërorit (FOTO LAJM) Nesër në oën 17:00 do të luhet finalja e Botërorit ‘Rusi 2018’ midis Kroacisë dhe Francës. Që prej fillimit të kampio
Francë - Belgjikë, macja e famshme parashikon fituesin e gjysmëfinales (VIDEO) Sot në orën 20:00 do të luhet gjysmëfianlja e parë e këtij Botërori. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Shën Petër
Macja-djall që i tmerron të gjithë, çfarë është “sfinksi”? Disa mendojnë se janë kafshët më të bukura që ekzistojnë dhe të tjerë mendojnë se ngjajnë sikur sa i kanë shpëtuar një
Macja "Achilles" parashikon fituesin e Brazil-Kosta Rika (FOTO LAJM) Tani më jemi mësuar që në Botërore të ketë kafshë që parashikojnë ndeshjet. Papagallë, oktapodë, derr dhe së fundmi
Macja Orakulli Akil zgjedh parashikimin e saj për ndeshjen hapëse të Botërorit (FOTO LAJM) Tifozët rusë mund të jenë të lumtur para ndeshjes hapëse me Arabinë Saudite, duke qenë se orakulli Akil, ka parashikuar
Nga derri te macja/ ja kë zgjedh "Akil" për ndeshjen e parë Vetëm një ditë na ndan nga nisja e Botërorit "Rusia 2018" dhe tifozët me zi po presin të bëjnë parashikimet e tyre.
Macja që i kushtoi 34 000 euro Besiktas-it (VIDEO) Një mace që ka hyrë në fushën e lojës ka bërë që UEFA të marrë një vendim për të gjobitur klubin turk të Besiktas. U
Macja zbulon se është shtatzënë, reagimi i saj nuk ka çmim (FOTO LAJM) Ka disa momente në jetë që do të bëjnë që përgjithmonë të kujtoni saktësisht se ku keni qenë dhe si keni ndjerë në atë k
Si macja me miun, zbulohet loja e rrezikshme mes nëndetëses ruse dhe asaj britanike Mediat britanike kanë zbuluar një detaj interesant nga sulmi i dyt ditëve më parë ndaj regjimit të Asad. Mësohet se d
Polici me ambulantin apo macja me miun Nga Alban Tufa E premte, dal nga Fakulteti. Bie shumë shi. Edhe pse kam hap çadrën, në çantë kam mbështjellë me
Vazhdimisht e godiste me kokë, macja i shpëton jetën pronares (FOTO LAJM) Sue McKenzie, pronarja e nje maceje në Mbretërinë e Bashkuar, duhet te falenderoje maceN e saj për "Shpëtimin e jetës së
Thonë se macet kanë 7 jetë, sapo u vërtetua! (FOTO LAJM) Një mace duket se ka provuar teorinë se macet kanë shtatë jetë pasi mbijetoi nga ngulja e hekurave në trup. Macja u g