999 rezultate për

macen

Miu sfidon dhe tromaks macen, videoja bëhet virale (VIDEO) Kemi ditur gjithnjë që miu e ka frikë macen, madje shumë prej shqiptarëve mbajnë ende mace në shtëpi për të ngrënë minjt
Preku macen, ja çfarë i ndodhi më pas Një burrë zhvilloi një infeksion misterioz në pjesën e qafës për shkak të maces së tij. 68-vjeçari i paidentifikuar,
Tentoi të shpëtojë macen e zezë por përfundon në spital (VIDEO) Pamjet që shfaqen në video tregojnë momentin kur një mace sulmoi një burrë, i cili hipi në pemë për të shpëtuar atë. J
Shtatëvjeçari gjen macen njësoj si vetja! (FOTO LAJM) Një djalë i cili është ngacmuar vazhdimit në shkollë, ka gjetur kafshën e shpirtit. Shtatëvjeçari, Madden nga Oklahom
Masazh gjoksi dhe oksigjen, zjarrfikësit kthejnë në jetë macen pa ndjenja (VIDEO) Ky është momenti prekës kur zjarrfikësit rikthejnë në jetë macen e një gruaje duke i dhënë oksigjen dhe duke i bërë masa
Pamje të rënda, i riu fut macen në një furrë të nxehtë (VIDEO) Hetuesit e policisë në Rusi po shqyrtojnë një video të tmerrshme në të cilën shihet një student duke futur një mace në n
U zu me të dashurën, 37-vjeçari i copton macen në lavatriçe (VIDEO) Një rus ka vrarë macen e të dashurës pas një zënke që pati me të. Ai e futi macen në makinën larëse dhe më pas i bëri vi
11 tualete në shtëpi? Meta tregon se ka edhe për macen I ftuar në Xing, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes se a janë të vërteta thashethemet që qarkullojnë se ai
Shtëpia mbushur me ujë, e mitura s'pranon të largohet pa marrë macen (VIDEO) Vazhdojnë evakuimet në të gjithë zonat e rrezikuara për përmbytje dhe në banesat ku tashmë banorët po jetojnë në ujë.
Gllabëroi një mace, e frikshme çfarë i ndodh pitonit (VIDEO) Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendr
E pastreha në Venezuelë shqyen macen për ta ngrënë (VIDEO) Kalimtarët në Rio Chico të Venezuelës, janë tmerruar kur e kanë parë një grua të pastrehë, që kishte shqyer një mace dhe
Kur poshtë tavolinës ke një piton gjigant që i ka vënë syrin maces (FOTO LAJM) Ekipet e shpëtimit të kafshëve u detyruan të luftonin me një piton të madh në provincën Chachoengsao të Tajlandës, pasi
Luftë brenda llojit, tigrat shqyejnë brutalisht macen e bardhë (VIDEO) Një tigër i bardhë i rrallë u vra në një sulm brutal nga një grup tigrash të egër. Kujdestari i parkut në të cilën nd
Miu tremb për "vdekje" macen së bashku me të zotin (VIDEO) Një djalë nga Meksika tentoi të kapte një mi së bashku me macen e tij. Por situata i doli jasht kontrollit në momenti
Gruaja gjen macen e saj në stomakun e një pitoni gjigant (VIDEO) Një piton prej pak më shumë se 5 metra, ka gëlltitur një mace të përkëdhelur që quhej Bobo. Gjarpri i madh gëlltiti m
Gjëegjëza e Blushit për macen e zezë, ja deputetët e PS që ia plasën gazit (VIDEO) Gjëegjëza që Ben Blushi i tregoi Erjon Braçes rreth një muaji më parë në parlament, bëri bujë në televizione, portale, r
Njihuni me heroin e maceve të Alepos së shkatërruar (FOTO LAJM) Muhamed Alaa Aljaleel njihet ndryshe edhe si kujdestari i maceve në Alepo të Sirisë. Ai rrezikon jetën e tij dhe qën
Armina dhe Shkëlzeni "zihen" për macen e Sadijes Mes Arminës dhe Shkelzenit së fundmi ka ndodhur një sherr publik, por që më pas është futur për të komentuar edhe një pe
Kujdes! Përqafimi me macen mund t’ju vrasë Macet mund t’ju shkaktojnë një sëmundje vdekjeprurëse me vetëm një lëpirje ose gërvishtje, paralajmëron Qendra për Kontr
Mundohet të keqtrajtojë macen por ja si e pëson (VIDEO) Një pesë vjeçar është filmuar duke goditur dhe shkelmuar një mace, para se ta hidhte atë në një shkurre. Videoja e f