999 rezultate për

macen

Njihuni me macen ujk e cila kushton 2500 dollarë Ato quhen macet Lykoi, dhe posedojnë një mutacion natyror që u jep atyre pamjen e një ujku të vogël të ngathët. Por
Kërkoi shpërblim që të kthente macen te e zonja, ndalohet shqiptarja Sot, në “çfarë po më lexojnë sytë” kemi historinë e një gruaje shqiptare, me banim në Torino që gjeti një mace dhe bashk
Gruaja shqiptare shantazh vajzës rumune: Më jep 1000 euro të të kthej macen Një 54-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane pasi është përfshirë në një ngjarje të pazakontë, ndërsa a
Përleshja e dy maceve, korbi "arbitër" (VIDEO) Në një video e cila po qarkullon në rrjetin social Facebook, shihet se si një korb “luan rolin e arbitrit” në një përpla
Njihuni me Thor, macen më të bukur në botë (FOTO LAJM) Duke qenë macja më e bukur në botë, Thor është një krijesë madhështore që duket se i argëton të gjithë ata që takon.
Meta i dërgon përshëndetje nga Bosnja maces dhe na njeh me "mikun" e ri special (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka qenë në një vizitë zyrtare në Bosnje, ku mes të tjerave ka takuar një mik shumë të veçantë. M
Blogerja preku macen por i ndodhi fatkeqësia Një 24-vjeçare ka mbetur e paralizuar pas pushimeve të saj në Portugali në vitin 2014. Gemma Birch nga Britania, blogere
Njihuni me macen që ka shpëtuar një turist në alpe (FOTO LAJM) Besohet se maceve nuk u pëlqejnë shumë njerëzit dhe se ato preferojnë të ecin vetëm. Megjithatë, një histori e pabesues
Miu sfidon dhe tromaks macen, videoja bëhet virale (VIDEO) Kemi ditur gjithnjë që miu e ka frikë macen, madje shumë prej shqiptarëve mbajnë ende mace në shtëpi për të ngrënë minjt
Preku macen, ja çfarë i ndodhi më pas Një burrë zhvilloi një infeksion misterioz në pjesën e qafës për shkak të maces së tij. 68-vjeçari i paidentifikuar,
Tentoi të shpëtojë macen e zezë por përfundon në spital (VIDEO) Pamjet që shfaqen në video tregojnë momentin kur një mace sulmoi një burrë, i cili hipi në pemë për të shpëtuar atë. J
Shtatëvjeçari gjen macen njësoj si vetja! (FOTO LAJM) Një djalë i cili është ngacmuar vazhdimit në shkollë, ka gjetur kafshën e shpirtit. Shtatëvjeçari, Madden nga Oklahom
Masazh gjoksi dhe oksigjen, zjarrfikësit kthejnë në jetë macen pa ndjenja (VIDEO) Ky është momenti prekës kur zjarrfikësit rikthejnë në jetë macen e një gruaje duke i dhënë oksigjen dhe duke i bërë masa
Pamje të rënda, i riu fut macen në një furrë të nxehtë (VIDEO) Hetuesit e policisë në Rusi po shqyrtojnë një video të tmerrshme në të cilën shihet një student duke futur një mace në n
U zu me të dashurën, 37-vjeçari i copton macen në lavatriçe (VIDEO) Një rus ka vrarë macen e të dashurës pas një zënke që pati me të. Ai e futi macen në makinën larëse dhe më pas i bëri vi
11 tualete në shtëpi? Meta tregon se ka edhe për macen I ftuar në Xing, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes se a janë të vërteta thashethemet që qarkullojnë se ai
Shtëpia mbushur me ujë, e mitura s'pranon të largohet pa marrë macen (VIDEO) Vazhdojnë evakuimet në të gjithë zonat e rrezikuara për përmbytje dhe në banesat ku tashmë banorët po jetojnë në ujë.
Gllabëroi një mace, e frikshme çfarë i ndodh pitonit (VIDEO) Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendr
E pastreha në Venezuelë shqyen macen për ta ngrënë (VIDEO) Kalimtarët në Rio Chico të Venezuelës, janë tmerruar kur e kanë parë një grua të pastrehë, që kishte shqyer një mace dhe
Kur poshtë tavolinës ke një piton gjigant që i ka vënë syrin maces (FOTO LAJM) Ekipet e shpëtimit të kafshëve u detyruan të luftonin me një piton të madh në provincën Chachoengsao të Tajlandës, pasi