999 rezultate për

maccabi

Javë vendimtare për Sadikun, në Izrael e kërkojnë dy skuadra Armando Sadiku ka edhe një vit kontratë me Zurich por sipas të gjitha gjasave, 26-vjeçari do të largohet nga Zvicra gjat
Goditja e këndit më e shëmtuar në histori? (VIDEO) Në futboll kemi parë shumë goditje këndi të ekzekutuara keq, por në Izrael me shumë mundësi është ekzekutuar ajo më e k
Chelsea shkatërron Maccabin (VIDEO) Chelsea nuk e ka patur të vështirë të fitojë përbalë ekipit të Maccabi Tel Aviv, duke e mposhtur këtë ekip me rezultatin
Sfidat e mbrëmjes në Champions, "mision i pamundur" për Skënderbeun Pas takimeve të para që u luajtën ditën e mërkurë mbrëmjen e sotme vijnë edhe sfidat e kthimit të cilat do të përcaktojn
Sulmuesi izraelit imiton Tottin, gol dhe selfie (VIDEO) Sulmuesi izraelit Ido Exbard ka imituar kapitenin e Romës Francesco Totti. Pasi shënoi nga pika e bardhë e penalltisë në
Shënon Salihi, gol dhe asist për Çanin (VIDEO) Nuk di të ndalet më Hamdi Salihi në kampionatin izraelit. Sulmuesi shqiptar gjeti sërish rrugën e rrjetës vetëm pak ditë
Ndërpritet ndeshja, tifozët pro-palestinezë sulmojnë lojtarët (VIDEO-FOTO) Ndeshja mes ekipit francez Lille dhe atij izraelit Maccabi Haifa është ndërprerë para kohe pasi protestuesit pro-palesti
Europa League, të gjitha sfidat e sotme Luhen sot në mbrëmje ndeshjet e raundit të shtatë dhe të fundit të fazës së grupeve të Europa League. Pasi mësuam dje ek
Europa League, ja 24 sfidat e mbrëmjes Pas ndeshjeve të së martës dhe mërkurës në Champions League në ekranin e televizionit rikthehet Uefa Europa League. Komp
Starton Europa League, ja sfidat e mbrëmjes Pas përfundimit të ndeshjeve të para të fazës së grupeve të Champions League rradha i vjen Europa League. Kompeticioni i
Shorti i Europa League, ja 4 vazot Pas shortit të djeshëm të Champions League sot do të përcaktohen edhe grupet e Europa League. Edhe pse është një ndeshje
Supergol në minutën e 99, çmendet skuadra (VIDEO) Një ndeshje "e pafundme" vendoset nga një gol spektakolar: kështu do të mbahet mend ndeshja e kampionatit izraelit mes M
Porta bosh por nuk shënon (VIDEO) Është një prej gafave më të mëdha të muajve të fundit. Moshe Biton, futbollist i Maccabi Yaffo, i cili ishte i vetëm për