999 rezultate për

macbook

Laptopët e Apple ndalohen në fluturime në SHBA Administrata Federale e Aviacionit Amerikan (FAA) ka ndaluar disa modele Appletë laptopëve MacBook Pro gjatë fluturimeve
Tastiera është problemi serioz i laptopave MacBook Apple kërkoi falje përdoruesve për problemet me tastierën që kanë hasur në gjeneratën e fundit të laptopëve MacBook por
Apple prezanton laptopin e ri "MacBook Pro" me Retina dhe Touch ID (VIDEO) Shefi ekzekutiv i Apple, Tim Cook prezantoi ditën e djeshme produktin e ri të Apple, MacBook pro. Përveç se është më
Macbook Air vjen më 27 tetor Sipas një raporti të fundit nga Recode, Apple po planifikon konferencën mediatike në 27 tetor, ku do të prezantojë serin
Asus prezanton Zenbook 3 vetëm 11.9 mm ZenBook 3 është laptopi më i ri i hedhë në treg nga Asus, i cili është më i lehtë dhe më i hollë se MacBook nga Apple. L
MacBook Air me versionet 13 dhe 15-inç Applepo punon oër të sjellë versionin më të madh të MacBook Air, në vend të versionit me 11-inç. Pritet që modelet që do
Ja pse Apple është e fiksuar me ngjyrën e arit Shefi ekzekutiv i Apple-it, Tim Cook ka shpjeguar se pse Apple është fiksuar në ngjyrën e arit. Sipas tij kompania ka ma
MacBook Pro dhe iMac laptopët e rinj Apple (FOTO LAJM) Apple prezanton laptopin më të ri Macbook Pro dhe versionin e iMac me Retina 5K. MacBook Pro me Retina do të ketë kartel
Apple nxjerr në treg laptopin MacBook (FOTO LAJM) Apple ka gati modelin më të ri të laptopit MacBook. MacBook vjen me dizajn të ri dhe është laptopi më i hollë i Apple i
Apple prezanton laptopin më të hollë (FOTO LAJM) Apple prezanton laptopin më të ri MacBookun. Laptopi MacBookun është një pajisje e re Macu më i lehtë dhe më i hollë i k
HP Spectre x360 rivalizon Apple, MacBook Pro (FOTO LAJM) HP sjell laptopin e ri, Spectre x360 me të cilin synon që të garojë me laptopët e famshëm të Apple, MacBook Pro, si dhe
Apple sjell risi në modelin MacBook Air Apple po punon për versionin e ri të laptopit MacBook Air. Sipas “9to5Mac”, modeli që ka menduar kompania është një lapt
Laptopët më të mirë të 2014-ës (FOTO LAJM) Laptopët kohët e fundit kanë marrë një zhvillim të dukshëm. Ato janë duke u ballafaquar me shumë konkurrencë nga tabletë
MacBook Air laptopi më i ri Apple MacBook linja e laptopëve të Apple, të cilët përbëhen nga pajisjet me vetëm dy madhësi ekranesh 11 dhe 13 inç, së shpejt
MacBook Air me 12-inç modeli më i ri nga Apple Prodhimi i Apple-it për MacBook Air me 12-inç dhe i orës së mençur Apple Watch pritet të fillojë në 2015. Sipas rrjeti
Ja 10 laptopët më të mirë në botë (FOTO LAJM) Meqë një pjesë të mirë të kohës e kalojmë në lëvizje, laptopët janë bërë më të nevojshëm se asnjëherë më parë. Portal
Apple ul çmimin e MacBook Pro Apple ka deklaruar se do të ulë çmimet e produkteve laptop të MacBook Pro me Retina Display 13” dhe do do të përmirësoj
Apple, nxjerr në treg edhe iPad Mini Kompania Apple pritet të lancojë të martën iPad Mini ndërsa mendohet se kjo kompani do të paraqese edhe MacBook Mini të
Apple lançon modelet e reja MacBook Air Apple ka lëshuar një laptop MacBook Air të rifreskuar me sistemin operativ të versionit të ri të desktopit Apple, OS X L
Kompania Apple, optimiste për shitjet e MacBook Air Duket se kompania Apple është e sigurt për rritje masive në kërkesën e laptopit të saj të ardhshëm, MacBook Air, i cili