999 rezultate për

mĂsimi

Juventusi tenton goditjen e dyfishtë nga spanjollët e Atletico Madridit Media spanjolle ka lëshuar dje një bombë merkatoje, e cila ndoshta mund të justifikojë apo t’i japë më shumë kthjelltësi
Enrique dhe Allegri, dy strategët që zhgënjen parashikimet Luis Enrique dhe Masimiliano Allegri nuk janë në mesin e trajnerëve më të përfolur në media, madje ndaj tyre ka pasur ed
Galiani-Alegrit: Fito derbin që të rinovosh Të dielën në mbrëmje në Milano do të ketë fishekzjarrë për të gjithë. Të dyja skuadrat dhe tifozeritë e tyre janë bërë g